Wpis z mikrobloga

@AH996547DG: @tygry:
Standard, masa ludzi nie tylko kobiet, ale one w szczególności zatrzymują się na poziomie mentalnym nastolatki jak dobrze pójdzie, sporo też na kilku letniej dziewczyce ale to już wchodzimy na problemy psychiczne i masa jest takich ludzi. I nie ważne ile ma lat ciągle będzie myśleć jak nastolatka/dziecko
Nie bez powodu ta stara już baba ma konto na tinderze i dalej szuka ideału, takiego jakiego szukała mając 13
nei ma pojęcia z czym się zaraz zderzy


@JimNH777: A to właśnie ciekawe co piszesz. Ja chodziłam na randki 10 lat temu (jak miałam 25 lat) i teraz też do niedawna i szczerze, teraz jest dużo, dużo lepiej i łatwiej. Kiedyś faceci byli mega wybredni, nie spojrzeliby np. na dziewczynę z małymi piersiami, wielu celowało tylko w niebieskookie blondynki itp. Sama przez całe studia nie mogłam dosłownie nikogo znaleźć, chociaż starałam
@janeeyrie: serio uważasz że jakbyśmy wzięli wypadkową powodzenia u mężczyzn przeciętnej kobiety 35 lat i dziewczyny 25 lat to nie wyszłoby nam, że te młodsze mają średnio większe powodzenie?

Poważnie argumentujesz, że skoro Ty masz ciekawszego faceta/facetów teraz w porównaniu z prospektami 10 lat temu, to nie ma znaczenia czy kobieta z przykładu opa ma 38 czy 25 lat?

To jest taki argument jakby ktoś opowiedział, że facet wyłysiał a potem
@JimNH777: Myślę, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie mówię, że starsze kobiety mają większe powodzenie, ale że kobieta, która w tym momencie ma 35 lat prawdopodobnie ma większą łatwość znalezienia partnera niż miała 10 lat temu. Bo ludzie się zmienili i oczekiwania również. 10 lat temu w Polsce faceci praktycznie nie zaczepiali kobiet na ulicy (ani zresztą nigdzie). Nie było tindera, za to wszyscy oglądali "Słoneczny patrol" i podobał
@janeeyrie: Mam w pracy namacalny przykład 34-latki próbującej znaleźć sobie faceta. Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić, że teraz ma łatwiej niż 10 lat temu. Bo jej desperackie poczynania momentami przypominają scenariusz jakiejś komedii. Ciężko jest mi sobie wyobrazić, by mogła nalegać mocniej.