Wpis z mikrobloga

W tych dokumentach podaje się wszystkie dane, między innymi takie gdzie się będzie przebywać po wylądowaniu w Polsce, oczywiście na tej karcie nie jest napisane że wpisując to wszystko będziesz mieć jakąkolwiek kwarantanne, a raczej że to dla zdrowia twojego i publicznego XD, tylko że te karty właśnie późnej służą im po to aby nakładać kwarantanne i wpisywać dane pobytu z tej karty jako "miejsce kwarantanny"? - xd. Zamierzam wpisać w tej karcie miejsce mojego pobytu za granicami Polski i co nałożą na mnie polską kwarantanne w Niemczech lub Czechach?Jeżeli straż graniczna zapyta dlaczego to wpisałem to co nie można już jechać z lotniska w Polsce prosto za granicę? Rodzina, znajomi mogą zawieźć, nawet sam mogę kupić/mieć auto w Polsce które na mnie czeka lub pożyczyć, i co w takiej sytuacji straż graniczna może zrobić? Kraj z kartonu. #kwarantanna #covid19 #prawo #ryanair
Pobierz voltovnik - W tych dokumentach podaje się wszystkie dane, między innymi takie gdzie s...
źródło: comment_1624537668cXHKLiOmxpNwE9ksJ2pw7J.jpg
  • 6
śnie późnej służą im po to aby nakładać kwarantanne i wpisywać dane pobytu z tej karty jako "miejsce kwarantanny"? - xd. Zamierzam wpisać w


@voltovnik: Jak leciałem to na pół godziny przed lądowaniem załoga to rozdała, że trzeba to papierowo wypełnić i zbiorą po wylągowaniu. Wszyscy się rzucili do wypełniania, a i tak tego nie zebrali - ani załoga ani na straży granicnzej.
@voltovnik: jak nie masz testu / nie jesteś ozdrowieńcem to wrzucają. Możesz próbować przekonać, że studiujesz albo pracowałeś za granicą, ale ciężko z tym może być. Zobacz mój ostatni wpis