Wpis z mikrobloga

Podsumowanie już w piątek, A my nieśmiało przypominamy o 90-dniowym wyzwaniu, które wam postawiliśmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sami widzicie sytuacja jest fatalna dlatego gorąco zachęcamy was żeby oddać krew i wspomóc najbardziej potrzebujące osoby. Musimy pamiętać, że okres wakacyjny jest czasem, w którym krew i jej składniki są najbardziej potrzebne. Postawa oraz zaangażowanie uczestników akcji Baryłka Krwi zawsze były powodem do dumy, szczególnie w ostatnim roku. Sprawmy wspólnie, aby apele Narodowego Centrum akrwi zostały wysłuchane i zrealizowane, a banki miały pełne zapasy czerwonego lekarstwa.

Przypominamy Wam również, że w tej edycji łączymy siły z @MobileVikingsPL, którzy motywują nie tylko Was, jako społeczność serwisu wykop.pl, ale również swoich użytkowników do tego, aby oddać krew w tym szczególnym okresie. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
#barylkakrwi #krew #krwiodawstwo #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #wykopefekt #mobilevikings
Pobierz BarylkaKrwi - Podsumowanie już w piątek, A my nieśmiało przypominamy o 90-dniowym wyz...
źródło: comment_1624517558UOx24yIaVF0jdQueg2SgDP.jpg
  • 10
@BarylkaKrwi: jak nie alergia 14 dni bana po ustąpieniu objawów, to dentysta 2 do 7 dni bana, jak nie dentysta to wyjazd zagraniczny (Chorwacja, Turcja, Wegry) 28 dni bana. Do tego drobne przeziębienia, umówione meetingi w pracy i wyjedzie na to że krew mogę oddać w parę dni w roku. Najbardziej mnie wkurza, że obciąża się mojego pracodawcę za dzień wolny kiedy oddaje krew.
@BarylkaKrwi oddawałabym krew bardzo chętnie, ale niestety dyskwalifikują mnie przewlekłe choroby i leki do nich zażywane. Z kolei mój niebieski oddaje krew, tylko ostatnio bez powodzenia, bo mu jakaś infekcja wychodzi, choć to jest człowiek, który prawie nigdy nie choruje
@ririsu12: Ważne, żeby namawiać innych do tego, jesli sama nie możesz. Wsparcie takich akcji jak nasza rownieź jest na wagę złota. Udostępnienie postów czy wpisów, albo nagłaśnianie sytuacji to równie kluczowy element.

@#!$%@?: to samo do Ciebie. Wasze wsparcie i chęci pokazują, że razem możemy więcej. ()