Wpis z mikrobloga

Siema! Pare lat nie grałem w tibie i chciałbym sobie pograć od nowa :) świat jakiś non pvp i raczej solo gra.. były jakieś duże zmiany w postaciach? Kto teraz najbardziej op? Palek? #tibia
  • 12
@Wosiuu: Według mnie najbardziej op Ek ale dosyć drogi, nie wystarcza już jedna broń jak kiedyś i jedna tarcza. Zapraszam na karne, najnowszy świat non-pvp powstał dosyć niedawno bo 28 lutego tego roku i dużo jest nowych graczy, nie jak na innych światach że nie spotkasz low levela. Jak się zdecydujesz na ten świat to pisz mi na priv w grze jak będę to będziesz mógł liczyć na moją pomoc.
@szmaciarzqlaku: No właśnie jest ciężka sytuacja, bo sam jestem zmuszony pożyczyć od ziomali i pozbyć się gdzieś ok 700 tc na wymianę na Golda. Ale coś tam z czasem postaram się pomóc. Pisz w grze jak się zdecydujesz, ale nie licz na wiele, sam wszystko sam osiągałem i to Ci da też największą frajdę, gdy sam do wszystkiego dochodzisz. Ale jak będę mógł to pomogę, chociażby w questach.
@szmaciarzqlaku: Dzisiejsza tibia polega na expie i robieniu bossów, ja też nie jestem jakiś kozak i wróciłem po paru latach do gry i większość poznaje na nowo. Ek jest zajebistą postacią teraz, ale no licz się z tym, że wymaga dużego wkładu hajsu na bycie ekiem z w miarę dobrym eq. Ja sam na zrobienie 420 RP z 31 mlvlem i 101 skillem od 6 marca włożyłem 10k tc, a to
@szmaciarzqlaku: No karna jest spoko jakbyś chciał mieć już ten 250+ lvl żeby robić bossy, bo przy odrobinie farta możesz dorobić się fortuny i grać za free, zarabiając na pacca na złotych itemkach z bossów. Tak to chyba lepszy byłby inny serwer, bo masz dużo tańsze itemki i łatwiej jest zacząć, ale też dużo trudniej zarobić na pacca czy tibia coiny na jakiś użytek. No coś za coś, wszystko ma swoje