Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, właśnie wystartował mój nowy projekt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odebrałem pierwsze egzemplarze mojej książki. Książki niezwykłej, bo z tej książki... wyrastają kwiaty!

Na stronach są zapisane cytaty znanych ludzi, a taką kartkę można zasiać i wyrosną z niej kwiaty.

Z pośród plusujących wybiorę dwie osoby, którym wyślę taką książkę za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla pozostałych Mirków i Mirabelek mam 10 % rabatu na zamówienie z kodem rabatowym WYKOP. Zamówienia możecie składać na https://zasiejmysli.pl

#rozdajo #czytajzwykopem
zasiejmysli - Cześć Mirki i Mirabelki, właśnie wystartował mój nowy projekt. ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_16244525283x3wr2TTt9qgVitTsRL6r2.jpg

Pobierz
  • 23
@SlepyBazant: dokładnie 16 kartek wypełnionych wieloma nasionami kwiatów takie jak stokrotka, maciejka i mak polny które zakiełkują, koszt końcowy odzwierciedla koszt ręcznego wyprodukowania jednej takiej kartki x16 sztuk p.s zawsze możesz zaplusować i może będzie za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skarbie: Wszystkie infirmacje zawarte są na stronie ale w skrócie w ksiązce są zawarte cytaty znanych ludzi, ktore są umieszczone na ręcznie czerpanych kartkach papieru z nasionkami kwiatów : stokrotka, maciejka, mak polny.
Kartki mozna zasadzic w doniczce lub w ogrodzie.
Mozna powiedzieć, ze jest to bukiet kwiatow zawartych w troszkę innej formie.