Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Virgin mobile doprowadza mnie do szału, mega dużo problemów, np. teraz zablokowali mi zakupy pakietów i nie mogę nic zrobić, a na infolinii pracują mega niemili ludzie xD a jak karta SIM uległa zniszczeniu to chyba miesiąc wysyłali nową i nie chcieli poinformować, czy już wysłali xD gdzie warto przenieść swój telefon? Oferta mobile Vikings na pierwszy rzut oka mi nie odpowiada. W virgin pasowały mi pakiety i ich ceny, ale pozostałe rzeczy każą uciekać
#operatorzykomorkowi #telefony #virginmobile #mobilevikings
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: hmmm a widzę na stronie, że promocja jest i x2 neta co mówisz ;p ciekawe ciekawe.

@airflame: bez problemu z każdą siecią, nie przejmuje się akurat tym, bo poruszam się głównie po mieście.

@chrusto: nie chce mi się nawet ich komentować, oni mi blokują wydawanie u nich pieniędzy xD
@banjo: Wiesz to że poruszasz się w mieście to nie znaczy że będziesz miał zasięg. Ja np. w Play w pewnym rejonie dużego miasta nie miałem w ogóle zasięgu. A plus działał u kumpla jak ta lala :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: żeby ludzie, mający operatorów poza wielką trójką, też mi skomentowali. Tak jak napisałam, że chce uciec z virgin, a otagowalam virgin. Nie znam innych sieci spoza trójki xD
@Bielecki: Chyba nie przeczytałeś on pisze o Virgin :) A tagi dodał by każdy z innych wykopków się wypowiedział. Ja jestem w vikingach i na razie bez problemu internet zapierdziela zasięg jest wszystko za 25 cebulionów. @banjo: jak będziesz przechodził do vikingów daj znać dam Ci refa. A z tym sprawdzeniem kart serio pisałem.
@airflame: no z virgin gdzieś indziej, ale nie do MV, więc otagowała MV

@banjo: może jestem jakiś upośledzony, ale po prostu nie czaję - ludzie na tagu MV raczej korzystają z MV i są zadowoleni, więc będą namawiać do zmiany na MV, a nie na inne sieci ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: a internet to jest play, czy mają własny? Z virgin miałam taki problem, że niby własny, ale jak z nim połączyło to nic nie działało i musialam ręcznie łączyć z play
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: GB 5 w górę. 5 to nawet wystarczająco. Reszta bez różnicy, ale żeby coś było, bo i dzwonię i czasem smsa napiszę, ale bez limitu nie musi być xD