Wpis z mikrobloga

historia zatacza koło...


@chigcht: Ej, pisowcu - prokuratura Zera już coś znalazła na Tuska przez 6 lat, że tak lekko nazywasz go złodziejem? Czy klasycznie rzucasz gównem jak na małpiszona na pasku Kurskiego przystało?
  • Odpowiedz
oblężona twierdza bardzo XD


@chigcht: Potwierdzam - wrogowie czają się wszędzie, 10. każdego miesiąca trzeba zamykać pół śródmieścia w Warszawie. Do tego wiadomo, geje, Czaskoski, ateiści, a teraz jeszcze arcywróg Donald może wrócić!

nigdy w życiu nie głosowałem na PIS

A, czyli pożyteczny idiota powielający za darmo pisowską propagandę? Co tam słychać w Konferederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@instalacja: dzieciaku w 2007 głosowałem na PO

Tusk kreował się na liberała, ale po wyborach zmienił zdanie XD
Zamiast zmniejszać podatki to zaczął je podnosić równoczešnie zwiększając wydatki państwa. Nie dość, że wyprzedawał wszystko po kolei to i tak państwo było grubo na minusie i trzeba było "zaciskać pasa" XD

A ty jeszcze masz czelność nazywać mnie pisowskim trollem
  • Odpowiedz
@chigcht: nie przetłumaczysz im XD, jak gardzisz PO to jesteś PiSowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°), Tuska mają za zbawcę, bo nie pamiętają jak jego koledzy korupowali co się dało, a on opluł Polskę uciekając do Brukseli.
  • Odpowiedz
nie przetłumaczysz im XD, jak gardzisz PO to jesteś PiSowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°), Tuska mają za zbawcę, bo nie pamiętają jak jego koledzy korupowali co się dało, a on opluł Polskę uciekając do Brukseli.


@to_niezle: Kłamliwy i idiotyczny wysryw.

1) W obecnej sytuacji politycznej powielanie memów z pisowskich szczujni jest chyba dość jasną deklaracją przynależności politycznej. Sam śmieję się z angielskiego z Tuskiem, ale przyznać trzeba, że te treści są nieco nieaktualne.
2) Tuska "my" (kimkolwiek oni są, towarzyszu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) mamy za zbawcę na tle obecnej degeneracji polityki wewn. i zewn.
  • Odpowiedz
@instalacja: napisałem "im" i "mają", bo nie ty jeden napisałeś komentarz broniący Tuska. Dla ciebie Sylwester Rypiński i Sławomir Nowak to wzory uczciwości, a to tylko dwójka z kilkunastu osób powiązanych z korupcją i przestępczością zorganizowaną. PiS chociaż zachowuje resztki godności i osoby pokroju Misiewicza wyrzuca z partii, a Platforma ciągle trzyma swoich Neumannów i Nitrasów. Bycie premierem to dużo wyższe stanowisko niż kompletnie niedecyzje stanowisko w UE, chodziło tylko
  • Odpowiedz
Dla ciebie Sławomir Nowak to wzór uczciwości?


@to_niezle: O, a co to, czyżby whataboutism - znak rozpoznawczy miernego dyskutanta? Teraz będziesz się przerzucać pojedynczymi przykładami, tak? Na pewno wystarczy ci ludzi z PO, żeby pokryć to może śmieci z pis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PiS chociaż zachowuje resztki godności i osoby
  • Odpowiedz