Wpis z mikrobloga

To zajebiste uczucie, gdy masz 20+ lat, na zewnątrz jest gorąco, a ty zamiast cieszyć się życiem i młodością, musisz siedzieć w pracy w jakimś Globohomo Corporation.

Zawód programisty jest przereklamowany. Żałuję, że nim zostałem. Społeczność IT składa się w większości z soi boyów i cucków + parę procent roasties.

#przegryw #pracait #programista15k
WhitePilled - To zajebiste uczucie, gdy masz 20+ lat, na zewnątrz jest gorąco, a ty z...

źródło: comment_1624289808WAlRxZ3fGkTqJg8Qr7NIPg.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WhitePilled: w 100% wystarczy do rozwoju te 8h które spędzasz w pracy. Wcale nie musisz siedzieć po nocach nad nowym dziesiątym frameworkiem do JSa
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Ja się nie uczę po godzinach niczego, mam wyebane, jakbym się douczał to bym jeszcze lepiej zarabiał a i tak nie narzekam...

Inni tez pracują po min 8h, gdzie czasem praca programisty to nie 8h tylko np bywa ze i 4h
  • Odpowiedz
Ja się nie uczę po godzinach niczego, mam wyebane, jakbym się douczał to bym jeszcze lepiej zarabiał a i tak nie narzekam...


@darktemplar: ale jak np chcesz zmienić pracę to nie przygotowujesz się do rozmów? Z doświadczenia mojego i kolegów wiem, że zmiana firmy to najlepszy sposób na większe zarobki.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: Nikt Ci nie każe zmieniać pracy co pół roku, jak sam sobie taki krzyż narzucisz to się męcz sam. Ja już trochę lat siedzę w jednej robocie i wcześniej też podobnie.

Jak chcesz być na topie to w każdej dziedzinie kwalifikacje warto zwiększać ale przecież nikt Cie nie zmusza do tego, mozesz być przeciętniakiem.

Ja mam w------e, czasem robię coś po godzinach ale to na zasadzie przytulam 2000pln za
  • Odpowiedz
Zawód programisty jest przereklamowany. Żałuję, że nim zostałem.


@WhitePilled: jaki masz problem mało innych robót na rynku?
Kurs na wózki widłowe 1000zł i z----------z na 3 zmiany za 2500 i będziesz szczęśliwy soyboy'u
  • Odpowiedz