Wpis z mikrobloga

To zajebiste uczucie, gdy masz 20+ lat, na zewnątrz jest gorąco, a ty zamiast cieszyć się życiem i młodością, musisz siedzieć w pracy w jakimś Globohomo Corporation.

Zawód programisty jest przereklamowany. Żałuję, że nim zostałem. Społeczność IT składa się w większości z soi boyów i cucków + parę procent roasties.

#przegryw #pracait #programista15k
WhitePilled - To zajebiste uczucie, gdy masz 20+ lat, na zewnątrz jest gorąco, a ty z...

źródło: comment_1624289808WAlRxZ3fGkTqJg8Qr7NIPg.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhitePilled: przecież cała masa zawodów głónie siedzi w robo w biurze przed kompem:
- wszelkiej maści korposzczury (tutaj jest tego cała masa)
- obsługa klienta
- telemarketerzy
- pracownicy banków
- sekretarki (super że czasem jeszcze robią kawę
  • Odpowiedz
- wszelkiej maści korposzczury (tutaj jest tego cała masa)

- obsługa klienta

- telemarketerzy

- pracownicy banków

- sekretarki (super że czasem jeszcze robią kawę dla szefa...)

- prawnicy
  • Odpowiedz
Zawod programisty jest zajebisty. On daje Ci prawdziwa wolnosc. To w tym zawodzie, mozesz kupic kampera, wyruszyc w podroz i pracowac sobie zdalnie codziennie w innym miejscu.


@git-push: spróbowałem takiego życia. W rzeczywistości to wygląda tak, że po 8 godzinach pracy jesteś zbyt zmęczony, żeby cieszyć się podróżą/plażą/czymkolwiek. Po pracy musisz jeszcze trochę poświęcić na naukę. Dodatkowo w chyba 99% przypadków musisz pracować w określonych godzinach, co ma mało wspólnego
  • Odpowiedz
@git-push: Hahaha uwielbiam słyszeć to zdanie od niewolników. Ale w pewnym sensie jestem Wam wdzięczny bo dzięki waszemu zapieprzowi ja żyje jak pączek w maśle. No ale nic, niedługo musisz iść spać, bo ktoś musi o 8 pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz