Wpis z mikrobloga

  • 1
Dzisiaj uświadomiłem sobie ze małolaty to naprawdę debile. Graliśmy mecz na boisku i dobraliśmy jakichś dwóch młodych tylko dlatego aby było po równo. Wyobrażacie sobie ze jakiś 13-letni typ... grał z luzakiem w mordzie? Gra w piłkę, biega i trzyma w buzi lizaka! Czy to kwestia złego wychowania czyli rodziców deviki czy po prostu samo dziecko jest debilem bez wyobraźni? Ja grzeczny nie byłem jako dzieciak ale nigdy nie robiłem takich idiotyzmow jak każda rowerem ze słuchawkami na uszach, kładzenia kamieni na torach czy biegania z lizakiem w ustach.

#pilkanozna #dzieci #patologia #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@Bunch Benson Henderson, były mistrz UFC wagi lekkiej, walczył z wykałaczką w ustach ;). Nie ma co załamywać rąk, różni są ludzie.
  • Odpowiedz
@wjtk123: Człowieku, po prostu UDOWODNIJ, że walczył z wykałaczką. Te trzysekundowe filmy NICZEGO nie udowadniają. Dostaliśmy jakiś film na którym przez dwie sekundy widać nie tyle że wykałaczkę co jak ją wypluwa. Więc równie dobrze mogło mu coś wpaść w usta i ją wypluł intencjonalnie.

Poza tym jesteś niezłym osłem. Wszystkie dzieci uczono, że nie biega się z lizakiem w buzi a ty jeszcze akceptujesz nie tyle, że bieganie ale
  • Odpowiedz