Wpis z mikrobloga

@arte008: Parkowałem się na lotniskowym parkingu dobowym przed samym lotniskiem i było spoko.
Generalnie nie wiem czym ma się różnić parking od parkingu, po prostu ma stać auto i być transfer.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arte008: parking Alda, tuż przy terminalu. Cena przystępna, rezerwacja miejsca online a jak jedziesz powyżej 7 dni to i pod zadaszeniem albo w garażu możesz mieć miejsce. Parkowałem tam 2 razy.
@arte008: na pewno mogę NIE POLECIĆ STARTUJ Z NAMI - trzeba było czekać aż uzbiera się cały bus żeby cię zawieźli na lotnisko - oczywiście spóźnienie, każdy jeszcze fajkę zapalił, szkoda gadać....

Przejechałem się na kilku parkingach i ostatecznie od kilku lat korzystam z Express Park Transportowa 11, 42-625 Pyrzowice
Zawsze są na miejscu, jak przylecieć z powrotem to dzwonisz i szybko przyjeżdża auto, cena też dobra

Parking Pyrzowice Express-Park 24h/7
@arte008: Ja tak samo zawsze parkuję na tym lotniskowym. Jest to parking P2 (zielony), cały tydzień kosztuje mniej niż 100 zł a jest na lotnisku, jakieś 200m od terminala. Tutaj się rezerwuje. Są tez jakieś droższe opcje, ale nie korzystałam.