Wpis z mikrobloga

@AbaKowner: xD mój wpieprza 400-500 gram mokrej dziennie, czasami więcej, czasami mniej, zależy jak mi się nałoży i ile zje kotka (malutki dachowiec) i odnoszę wrażenie, że gdyby miał, to zjadłby dwa razy tyle. Ma 16 miesięcy, w listopadzie ważył 6,30 kg, teraz pewnie około 8, ale nie mam go jak zważyć. Raz myślę, że go przekarmiam, drugi raz, że go głodzę. Wygląda jak maine coonowy chad, na pewno nie
  • Odpowiedz
  • 3
@AbaKowner: to może zabrzmi dziwnie, ale nie mam wagi w domu. xD Od 10 lat ważę tyle samo, +/- 2 kg i uznałem, że nie kupuję. Kota ważyłem jedynie przy okazji wizyt u weta, ostatni raz właśnie w listopadzie, gdy kot miał szczepienie. Wagę najwyżej od kogoś pożyczę, ale też kot kotu nierówny, Tyson był największy w miocie, dodatkowo to kocur, więc jego X kilo może być odpowie
Pete1 - @AbaKowner: to może zabrzmi dziwnie, ale nie mam wagi w domu. xD Od 10 lat w...

źródło: comment_1624017661ExwoFJMZpMkNQmdfe3KAEE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pete1: mój ma 4 miesiące, średnio wpieprza 200g mokrego na dzień, jak bardzo się drze to sam dożera suchej, chyba że uda mu się wysępić jakieś surowe mięso z obiadu. Jakby mógł to podejrzewam, że mógłby całą puszkę 400g na raz wciągnąć
  • Odpowiedz