Wpis z mikrobloga

Cześć Miruny, od jakiegoś czasu mój #windows10 przestał się aktualizować. W Windows Update widnieje wciaz informacja, ze "Aktualizacja systemu Windows 10 z maja 2020 r. już wkrótce. Gdy będzie gotowa dla Twojego urządzenia, zobaczysz aktualizację dostępną na tej stronie." A to już ponad rok! :D Czy jest jakiś sposób poza resetowaniem Windowsa i formatem by uświadomić systemowi, ze jest w tyle z aktualizacjami? Bardzo chcialbym uniknac instalacji na nowo wszystkich aplikacji, a na backup plikow nie moge sobie aktualnie pozwolic.. Bede wdzieczny za kazda pomoc!

#kiciochpyta #windows #pomocy #microsoft
  • 7
@FILEmoniusz: W najgorszym wypadku coś pójdzie nie tak. Nie wiem do końca, na czym to polega, ale różni producenci dostają możliwość aktualizacji Windowsa w różnym czasie. Czasami jest to kwestia braku wsparcia / sterowników, a czasami jakiś brak certyfikacji czy innego podpisu cyfrowego. Ja raz na aktualizację w Dellu czekałem pół roku, a kolejne przychodziły nawet szybciej niż u większości. Inne aktualizacje przychodziły Ci normalnie czy całkowicie zamarł update?