Wpis z mikrobloga

Jestem leworęczny i uważam to za lekką niepełnosprawność? Już piszę dlaczego.

1. Nie ma dobrych, pionowych (lub anatomicznych) myszek.
2. Rozmazuję atrament.
3. B--ń jest również dostosowana do praworęcznych - w pistoletach, zrzut zamka jest po lewej stronie (rzadko po obu), przycisk zwalniania magazynka zwykle da się przełożyć. Z bronią długą jest podobnie źle.

Pewnie
  • Odpowiedz
@Kozajsza: w--------e mnie z tymi postami, skoro leworęczni są tak akceptowani i znormalizowani, to dlaczego co dziesiąty produkt nie jest produkowany pod leworęczny. Jakoś nikogo nie obchodzi, gdy jestem dyskryminowany za każdym razem jak powstaje produkt, który zakłada niesymetryczne użycie rąk.
  • Odpowiedz
Mniej więcej do końcówki lat 60-tych (przynajmniej w Polsce) dzieci przestawiano na prawą rękę


@amantadeusz: Mam 30 lat, urodzony na początku lat 90' i pamiętam jak dziś jak mnie siłą przestawiali (psycholog,logopeda) na prawą rękę :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: albo to dlatego że ludzie mądrzeją. Moja była mając 7 lat zaczęła być terroryzowana że ma pisać prawą ręką pomimo ze byla leworęczna. Oczywiście miejsce akcji: Podkarpacie.

Tak, wiem obrazek to heheszki.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: o ty k---o OPie wez mi nie przypominaj... Moja babka GÓRALKA TRADYCYJNA POLSKA KATOLICZKA BO PAPIEŻ KOCHAŁ GÓRY która opiekowała się mną i młodszym bratem n----------a mnie bo jak miałem kilka lat i uczyłem się pisać to robiłem to lewą ręką. To samo jak rzucałem piłką czy coś, od razu o------l i lanie. Co ciekawsze brat młodszy dwa lata i jego to ominęło i dzisiaj pisze lewą ręką. 20
  • Odpowiedz
@Kozajsza: wy wszystko podciągniecie pod tezę żeby tylko wam pasowało + beka z prawaków jakby cokolwiek z prawicą miało to wspólnego xD zwykła niewiedza z zakresu medyny i próba pomocy (fakt faktem na siłę) człowiekowi, a nie jakaś dyskryminacja szury lewicowe
  • Odpowiedz
Jednak porządna myszka "dla lewaków" dałaby producentowi zarobić (marzy mi się takiLogitech MX Master 3 lub Vertical)


@cibronka: powiedz mi szczerze- czy naprawdę uważasz że w każdym korpo na wszystkich szczeblach pracują debile i kompletnie nikt nie pomyślał żeby zgarnąć dla siebie 10% rynku czy może jest już oferta dla leworęcznych i produkowanie większej ilości modeli po prostu im się nie opłaca?
  • Odpowiedz
@Kozajsza sam jestem leworęczny, ale się przynajmniej nie obnoszę. W domu to sobie pisze jak chce, ale na ulicy to wiadomo, że piszę prawą, no bo szanujmy się. Nie popieram też tej całej ideologii.
  • Odpowiedz