Wpis z mikrobloga

Potężna firma robi kampanię reklamową na YouTube za kilkaset tysięcy złotych (jeśli nie kilka milionów). Reklamuje w niej kupon do McDonald’s. W reklamie jest błąd, za zrobienie którego w każdej firmie pracownik wylatuje na pysk - według nich czerwiec ma 31 dni. Piszesz do nich wiadomość, dzięki której mogą przestać się błaźnić. W odpowiedzi bot pyta, czy jeszcze mogą jakoś pomóc. XD #glovo to jednak nie umie w #marketing
Pobierz wojtek2201 - Potężna firma robi kampanię reklamową na YouTube za kilkaset tysięcy zło...
źródło: comment_1623790096CQwudrXLgTNIZjzkac4B0P.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek2201:

błąd, za zrobienie którego w każdej firmie pracownik wylatuje na pysk


xD

W odpowiedzi bot pyta, czy jeszcze mogą jakoś pomóc.

A co miał bot odpisać?
@zagu: Druga sprawa, że jakby mieli odpisać każdemu randomowemu typowi, to by nic innego nie robili. Tu jednak błąd jest tak głupi, a jednocześnie na ogromną skalę, że gdyby to do mojej firmy ktoś przesłał takie info, to bym się odezwał. Z tym, że to może ja mam zbyt małe doświadczenie w tym temacie…
@wojtek2201 No delikatnie rzecz ujmując Cię poniosło, nie chciałbym mieć nic do czynienia z firmą,. która za coś takiego zwalnia pracowników. Czeski błąd, w dodatku nie wpływa w żaden sposób na promocję.
W dodatku dostałeś od tępego bota info, że wiadomość zostanie przekazana do odpowiedniego działu, więc po stronie obsługi klienta też jest wszystko ok jak do tej pory.
Chyba faktycznie masz w tym małe doświadczenie.