Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: Wykopki widziały w nim Boga przegrywów. Wielki mędrzec wszystkich przegrywów robił streamy na yt, aż pewnego dnia okazało się, że r0cha i trzymał za rękę, co wręcz oburzyło chłopaków z tagu #przegryw. Po tej akcji nawet mu grozili na pw, bo ktoś wpłacił kilka groszy i chciał te pieniądze odzyskać xD

Jak dla mnie to Bordo pokazał piękną grę aktorską, arcydzieło w jego wykonaniu xD

Żaden chad czy julka
źródło: comment_1623670912IhwhNbKbxALycOergwKvaD.jpg
@Pralko-suszarka:Samo ruchanie wystarczy, żeby chłopaki z #przegryw kazali ci wypi**dalać nazywając cie normikiem czy innym... ¯\_(ツ)_/¯

Oczywiście, zaraz napiszą, że to sie nie liczy bo laska musi być 11/10 xD R0cha - źle, nie r0cha też źle xD

Nie bede ocieniał dziewczyny, to nie moja sprawa.
ulaną borderkę raz peklował, bo chciała mieć darmowe mieszkanie.


@o__p: Fu. Z drugiej strony jak jest zdolny do ruchania ulanych bab to czemu nie. Chociaż mógł nie robić z siebie wtedy niewiadomo kogo jaki to biedny nie jest.

Nie bede ocieniał dziewczyny, to nie moja sprawa


@Mr_3nKi_: Po tych filtrach ciężko coś wywnioskować, ale raczej ulana.
Nie wystarczy, typ po prostu kłamał. Nawet okulary zmieniał do strimów, można porównać z tymi na filmie. Ani nie ma depresji, ani poważnej wady wzroku. Wzrost też inny, niż deklarował. Oszust wyłudzacz.


@an0nisnanana: Eee tam, przesadzasz. Zagrał swoją role znakomicie. Wcielił się w role typowego przegrywa i zagrał go znakomicie.
@an0nisnanana: Zachowujecie sie jakby wam matki posuwał xD

Gość wykreował się na takiego typowego przegrywa, sypał tekstami typowego przegrywa z tagu. Muszę wspomnieć, że nie oglądałem go regularnie ( zerkałem raz na jakiś czas i oglądałem go z 10-20 minut - był naprawdę zabawny). On swoją rolę zagrał aż za dobrze, co z resztą pisze - było czasami widać, jak wymusza tego "przegrywa".