Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 56
333 333 + 65 = 333 398

Wczorajszy przejazd, tak naprawdę było około 70 ale zapomniałem odpauzować przejazd ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Objazd Odry od mostu Milenijnego do mostu w Brzegu Dolnym. Głownie wały i dzikie drogi, czasami brak drogi lub prowadzenie roweru przez rozmoknięte piaski. Była też ucieczka przed psem na jakiejś wsi. Fajno było

#rowerowyrownik #rower #gravel #wroclaw #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1623656712zG4ConC2XxnM96U5EYBTJG.jpg
  • 20
@uysy: Dobre pytanie, i tak mam włączoną autopauzę. Ale na dłuższą przerwę lubię sobie jeszcze dodatkowo zapauzować xD
ale to i tak nic nie zmienia


@uysy: oczywiście że zmienia, jeśli kolega @Tea odpala Stravę z telefonu, to telefon np. w gęstszym lesie głupieje i pokazuje mikroprzebiegi na postojach (zmienia położenie GPSa co kilka sekund np. o 20 metrów bo słaby fix), a wtedy autopauza się odpauzowuje i przez godzinę przerwy można nabić z 5km
@cult_of_luna: @uysy: Garmin mi wczoraj tak fiksował stojąc u czekając na zielone, może magnetyczny zamek z Veturilo go #!$%@?ł. Była autopauza, nagle pokazuje, że 7 km/h, więc play, znowu pauza i tak kilkanaście razy przez kilka chwil oczekiwania. W sumie nie przeanalizowałem wykresu czy przypadkiem nie pokręciłem bączków na skrzyżowaniu...