Wpis z mikrobloga

Wiecie co wczoraj widziałem? Gość w okularach typowy przegryw prawiczek przywiózł koleżanki do klubu i czekał w samochodzie obok klubu tyle godzin zamiast jechać do domu xD to nie bait serio.

Różowe są bezlitosne dla takich przegrywów i tylko ich wykorzystują.Ja bym się nie mógł tak poniżyć aż szkoda mi było chłopaka...

#imprezy #kluby #przegryw #rozowepaski #rozowypasek #p0lka
#simp
  • 44
Potrafią za to perfekcyjnie wodzić za nos i obiecywać nagrodę w przyszłości, a jak typ zacznie mieć wątpliwości to rzucą mu ochłap jak dla psa dla podtrzymania uwagi. Machną kawałkiem cycka czy nogi i już


@feegloo: Dokładnie, sam przerabialem raz taką relacje
@perfect1995: siarę mu tylko zrobisz, bo on przecież w głębi duszy wie,że jest wykorzystywany tylko okłamuje samego siebie. Co jak co, ale to facet, facet facetowi takich rzeczy nie robi :/ Podejść możesz najwyżej i powiedzieć mu żeby się ogarnął, że jest lepszy niż takie coś, ze jak chce ruchać to nie może sobą pomiatać i może co powinien sobie wygooglować i poczytać. A tak to się znęcać tylko nad spierdoksem
@perfect1995: Twoja wypowiedź z przed tygodnia.
": Ja to samo ale przecież jestesmy zbyt sztywni i cichy na kluby" rozumiem, że siedziałeś w samochodzie obok, ale Ty jesteś za dumny na podwożenie kobiet, więc tylko podglądałeś?