Wpis z mikrobloga

nie wiem jakim trzeba być zwierzęciem żeby się rzucać na pijana łaskę co już nie kontaktuję. Ani to mądre, ani estetyczne, ani przyjemne. A i jeszcze można przy okazji wyrok wychaczyc ( _)


@CzarnyOwiec: ja też ale wiele dziewczyn tak kończy a potem trzeba jechać na wycieczkę na Słowację bo nawet nie wiadomo kto jest ojcem
  • Odpowiedz
a jak zarówno koleś i laska są nawaleni jak stodoła i idą do łóżka to która ze stron popełnia g---t ?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@janmazoch: Chyba nigdy nie byłeś nawalony jak stodoła. Nie stanie, choćby młoda Sharon Stone cię zgwałcić chciała.
  • Odpowiedz
O osobym polujących na nieprzytomne osoby nie pisze się jak o gwałcicielech tylko co najwyżej z pożałowaniem że nie wiem niskie standardy mają?


@Faraluch: to ty jeszcze chyba nie widziales jak to wyglada w praktyce. Ksiezniczka albo sama sie łasi albo jeszcze cie zwyzywa, ze ona chce isc z gosciem a ty jej przeszkadzasz. To niech idzie w p---u
  • Odpowiedz
@Davidoff88: Kiedyś ze znajomymi wyciągnęliśmy n------a typiare ze wściekłego psa. Była nieprzytomna i nie było z nią kontaktu. Leżała sama na kanapie. Była sama. Sprawdziliśmy czy gdzie mieszka, okazało się, ze niedaleko mnie wiec ocuciliśmy ja, kupiłam wodę i odprowadziłam pod same drzwi chaty jak już mogła chodzić. zapisałam sobie jej nr tel, zeby rano ja o--------c jeszcze. Miała wtedy gdzieś 18 lat. Dramat.
  • Odpowiedz
@Davidoff88: Ja bym zadzwonił jednak po pogotowie, bo niestety mialem sytuacje na studiach gdzie ktoś dosypał koleżankom coś do alkoholu, a wypiły tylko dwa piwa i je ciągle trzymały je przy sobie.
Zmiotło je z planszy jakby wypiły ich 10
Jedna akurat trzymała się ze znajomymi, a druga „zniknęła” na siku do akademika ale na szczęście została szybko znaleziona.
Mogło być gorzej bo ofiary są często śledzone i dopiero gdy
  • Odpowiedz
@Davidoff88: Jeden jedyny raz w życiu byłem we Wrocławiu i przed 06:00 wyszedłem z hostelu, wsiadłem w tramwaj i pojechałem na dworzec. Też czekając na tramwaj widziałem takie zoo. To teraz zobaczyłem na mapie gdzie jest ten Pasaż Niepolda. W pobliżu tego mojego hostelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zalana w trupa dziewczyna, to jeden z bardziej żenujących i przykrych widoków.


@mlodyernest
@wykolejony nie wiem, co jest z wami dwoma nie tak. Laska tak samo się może upić jak facet. Myślicie, że każda dziewczyna ma się zawsze zachowywać jak księżniczka, żeby zaspokoić wasze oczekiwania?
  • Odpowiedz