Wpis z mikrobloga

@Davidoff88: chyba jedna z gorszych rzeczy jakie można zobaczyć. Laska pijana tak że się słania na nogach albo tak już nie jest w stanie nawet iść. Najgorsze jak się jeszcze wtedy pojawia jakiś tajemniczy goguś w pełni trzeźwy i mówi ze taka laska jest z nim. Jakbym był świadkiem takiej sytuacji jak na zdj to dzwonie po straż miejską albo pały i niech biorą laske na izbe wytrzeźwień.
  • Odpowiedz
@Davidoff88: swoja droga ogarnia ktos jakie procesy zachodza w glowie takich osob? Jeszcze rozumiem, ze ktos mlody i glupi kilka razy przesadzi ale znam osoby ktore do zgona doprowadzają sie co tydzień. I potem 2 dni dochodza do siebie xD i jeszcze ta polska celebracja nie tyle alkoholu (który w niewielkich ilościach nie jest zly) ale kultu "n-------a się" bo trzeba zrobic reset xD
  • Odpowiedz
Jakbym był świadkiem takiej sytuacji jak na zdj to dzwonie po straż miejską albo pały i niech biorą laske na izbe wytrzeźwień.


@mlodyernest: O ile nie mieszka na drugim końcu kraju, to milicyjne cucki do domu ją zawiozą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fighter_forGlory:
Bo pić to trzeba umieć. Stara zasada. Ja po latach doszedłem do tego. Można wypić i dużo ale z pewną kultura i maniera. Jest jedzonko, jest czas. Wtedy można pić i pić. Oczywiście nie każdy potrafi.
  • Odpowiedz
Ze trzy lata temu w piątek po szóstej rano znalazłem tam pod wejściem do kina podobną. Jak tylko pomogłem jej wstać, żeby pójść z nią poszukać jej znajomych, którzy mieli być w okolicy, pojawił się jakiś typ o ciemniejszej karnacji i łamaną polszczyzną gadał, że on ją zna, że jest najpiękniejsza i jest jego księżniczką. W którymś momencie zaczął się zachowywać tak jakby chciał się ze mną o nią bić xD do
  • Odpowiedz
Jakbym był świadkiem takiej sytuacji jak na zdj to dzwonie po straż miejską albo pały i niech biorą laske na izbe wytrzeźwień.


@mlodyernest: i to jest najlepsze co możesz dla niej zrobić. Zarazem jest bezpieczna i dostaje nauczkę
  • Odpowiedz
swoja droga ogarnia ktos jakie procesy zachodza w glowie takich osob? Jeszcze rozumiem, ze ktos mlody i glupi kilka razy przesadzi ale znam osoby ktore do zgona doprowadzają sie co tydzień.


@Fighter_forGlory: nie wiem, podejrzewam że albo klasyczne niemyślenie albo ludzie mają problem o którym nie wiedzą. Często byłym alkoholikom ciężko uwierzyć że ktoś kto nie jest abstynentem nie skończy w rowie jak oni. Po prostu niektórzy mają zdolność wypić
  • Odpowiedz
@Qmal: Ja kiedyś w klubie widziałem taką fajną dupe, która ledwo co trzymała się na nogach. W pewnym momencie sie w----a*a i tak leżała kilka sekund, wiec podbijam i chce jej pomóc i w tym momencie jak do niej mówię i chciałem j a chwycić jej koleżanka pojawiła się z d--y i mówi zostaw ją, ma chłopaka! Po czym dalej leżała i jej nie pomogła wgl wstać i sama po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@01ab: nie wiem jakim trzeba być zwierzęciem żeby się rzucać na pijana łaskę co już nie kontaktuję. Ani to mądre, ani estetyczne, ani przyjemne. A i jeszcze można przy okazji wyrok wychaczyc ( _)
  • Odpowiedz
kto nigdy w życiu nie zaliczył nawalonej laski niech pierwszy rzuci plusem

Ale w sensie ze to jest powód do dumy? Ze wykorzystałeś kogoś, kto nie był tego świadomy? To raczej pod paragraf podpada. I jeszcze tyle plusów...


@cocieboli: nie wiem jaki subop miał zamiar, ale ja rozumiem to tak, że plusy dostał od osób, które nigdy tego nie zrobiły.
  • Odpowiedz