Wpis z mikrobloga

4 tydzień w Niemczech dobiega powoli końca, jestem w dosyć małej miejscowości a do tej pory poznałem
1. 4 gości z Pakistanu w tym 1 wygląda jak chińczyk a drugi Koreańczyk
2. 1 Pers
3. 2 z Syrii w tym jednego kurda
4. 1 z Afganistanu
5. Kilku Niemców

Wszyscy w porządku, z tej puli najbardziej dogaduje się z jednym syryjczykiem i jednym Niemcem, rasizm tu jest pojęciem obcym póki co. Gdy Niemca o coś poproszę któregoś to w 90% przypadków to spełnia i to w dosyć krótkim terminie, żadnej niechęci do naszej narodowości nie odczułem, prognozuje jeszcze że poznam gości z Somalii, Rosji. Przez miesiąc spotkałem tylko 1 Polaka z którym kontaktu nie utrzymuje.
Praca, granie w piłkarzyki, bilarda, tenisa, mini golf, PlayStation, gotowanie raz w tygodniu, prowadzenie chat klubu z języka angielskiego xD 1/3 to siedzenie w biurze, pomaganie przy organizacji Sommerferien, presji i toxic 0, życzę każdemu takiego lajtu, jedynie mnie irytuje że pause nie liczy się do czasu pracy no ale trudno

#polska #imigracja #pracbaza
#niemcy
Pobierz Serylek - 4 tydzień w Niemczech dobiega powoli końca, jestem w dosyć małej miejscowoś...
źródło: comment_16234397395kJYiiooLzpjJrsEgqQ0n0.jpg
  • 6
Wszyscy w porządku, z tej puli najbardziej dogaduje się z jednym syryjczykiem i jednym Niemcem, rasizm tu jest pojęciem obcym póki co.


@Serylek: O ty ojkofobie!!! Już szkalujesz naszą polską ziemię!? Niemiecka ci bardziej pasuje i sniadzi imigranci!!!??? Niemcy upadajo! ty nas tu nie czaruj swoimi lewackimi wpisami!!!!