Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie, a trochę chwalę sklep - da się mieć zarąbistą obsługę klienta: zakupiony w grudniu MSI 3090 Gaming X Trio miał problemy z odpalaniem się podczas "coold-boot" (>30 minut od wyłączenia), reklamacja opisana, odsyłka do sklepu, sklep kasę zwrócił dając jednocześnie ofertę rabatową z tą samą ceną za którą kupiłem w grudniu ~7700 pln i dostawą na wtorek :D Czyli nie dość, że mam wybór, czy znów chcę (no ba. że chcę) to jeszcze gwarancja od nowa ;) Nie mówiąc o tym, że 3080 który poszedł dla #rozowypasek zamówiony poniżej MSRP we wrześniu ( 10% rabacik w sklepie) dostarczony został, co prawda na początku maja, ale zawsze. No fakt - nie dokładnie jak w zamówieniu, bo Gigabyte polecjał w kulki, to sklep zaproponował Zotac, bo dostali większą dostawę. Tak się żyje #pcmasterrace w #norwegia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_16234363051jCMkxlWrbm4AJ7o7xw4h6.jpg
  • 10
@ampcode: Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Kupiłeś już tą nową kartę i ja już fizycznie masz w domu w kompie, czy na razie masz ofertę rabatową i zamówiłeś ją dopiero? (σ ͜ʖσ)
@ampcode: Ja się zdziwiłem ostatnio jak składałem kompa, zawsze uważałem, że mają tutaj ogromne marże a okazało się, że ceny były niższe lub takie same jak w Polsce i nawet rtx 3070, którego zamówiłem i miał być w ciągu miesiąca faktycznie w ciągu miesiąca doszedł. Już nie wspominam, że obsługa klienta nie traktuje Cię jak złodzieja/naciągacza kiedy masz jakikolwiek problem ze sprzętem.
@ampcode: Komplett zawsze na propsie, korzystałem jeszcze za dobrych czasów kiedy nazywali się mpx.no i mieli pick-up-point koło ratusza w Oslo. Chociaż ostatnio często udaje mi się upolować jakąś fajną elektronikę w power albo elkjop na supertilbudzie od dnb.
@Stashqo: W elkjopie i powerze bywają dobre oferty, ale z obsługą klienta bywa różnie ;) a komplett ma prismatch (wyrównanie ceny do cen z innego sklepu, przed zakupem), nawet do zasilacza, którego proshop jeszcze nie miał (miała być dostawa jakoś 1.5 miesiąca później, ale cena już była w proshopie) wyrównali cenę w dół o te ~1000nok ;)