Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja matka to najbardziej rozemocjonowana osoba jaką znam. Po dwuletniej przerwie w pracy pomyślała że porozsyła CV do różnych firm. Chętnie jej w tym pomagałem i starałem się doradzić jak wygląda teraz rynek pracy. Stworzyłem jej CV, jak na osobę która ma średnie wykształcenie i sporo doświadczenia zawodowego z różnych dziedzin wyszło całkiem dobrze. Gdy wysłałem jej CV do firm podeslalem jej numer telefonu do pracodawcy żeby sobie zapisała w razie gdyby ktoś do niej zadzwonił. To był największy błąd. Matka jako najmądrzejsza osoba na świecie postanowiła tam zadzwonić i zaczęła się pytać rekruterki ile dają. Gdy otrzymała odpowiedź że nie udzielają takich informacji na początku zaczęła prosić kierownika do telefonu. Po drugim telefonie gdy zwyzywała rekruterke przyszła kierowniczka i powiedziała że bardzo chętnie ją zaproszą na rozmowę ale nie mogą w tej chwili jej udzielić informacji o zarobkach to powiedziała że ma swoją godność i jak nie to nie przyjdzie. Wszystko byłoby ok gdyby nie zaczęła się później do mnie dzwonić i przezywać mnie że należę do pokolenia bez uczuć, które tylko umie klikać w komputer i kiedyś ludzie byli lepsi, otwarci bardziej, darła się do telefonu na całe osiedle, zwyzywała mojego ojca a jej byłego męża od złodziei i wieśniaków. Pokłóciła się ze swoim partnerem i wyszła jeszcze później w nocy do monopola żeby wypić piwo i dzwonić do mnie nawalona i mówić mi że wywali mnie z mieszkania. Chciałbym również nadmienić że od 15 lat nie piła alkoholu bo miała z nim problemy. Czuję że powoli się wszystko będzie sypać, dziś spodziewam się telefonu z przeprosinami po to żeby za tydzień, dwa znowu zaczęła coś odwalać. Historia może wydawać się śmieszna ale tak naprawdę to jest już początek tragedii. Niestety jako jej syn mam do niej podejście w stylu kocham ale nienawidzę więc czuję że wkrótce czekają mnie spore jazdy. Nie wiem jak mam się przygotować do tego.
#alkoholizm #zalesie #madka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c3248a6d4c9c000b10b6d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
Inna sprawa że nie podawanie zarobków powinno być karalne. Trać czas i kasę na dojazd a na koncu się okaże, że za grosze. Idź pan w *#!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz