Wpis z mikrobloga

new era ma dobre jakosciowo czapki


@prymulka95 @Wirtuoz dodam ciut tańsze, mniej znane (w Polsce) i równie dobre '47 Brand'. Model MVP to odpowiednik new ery 9forty, czyli taka najzwyklejsza czapeczka z lekko usztywnianym frontem :)'
PS. Te Polo z fotki ponoć strasznie blakną (może ktoś potwierdzi/zaprzeczy)?
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Ciekawe czy Ci podpasuje ta truckerka. Niebieski zamawiał podobne i odsyłał. To 9forty o których wspominałam, ale w jakimś innym wariancie, "A-frame" bodajże. Strasznie usztywniony i "kwadratowy" front,
PS. Co to za waluta? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: a któryś konkretnie model polecasz? Chce spróbować różnych, zobaczymy.
Ruble. Na asosie warto zmienić walutę na ruble, masz taniej z 10-15% względem cen pl.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Ja nie jestem czapkowym znawcą :P Czasem się orientuję, bo mój niebieski lubi czapeczki i mimochodem podłapuję co i jak. Np że NewEra 9forty to taka klasyka z lekko usztywnionym frontem, 9twenty 'szmacianka'. Z kolei w 47brand MVP to lekko usztywniana, a Cleanup szmacianka :D Ogólnie jakościowo są super, tylko trzeba uważać na podróbki na allegro. Z takich tańszych +/- 30zł basiców to polecam te z ... H&M :) Truckerkę
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: PS. na przyszłość polecam stronę thehatstore.pl, mają multum czapeczek i możesz sobie ładnie przefiltrować :) Ceny niestety takie sobie i idą chyba kilka dni :( Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: W sensie te naklejki? No pewnie! Kilkanaście lat temu była moda, żeby je zostawiać. Jak zostawisz i po jakimś czasie się odklei to będzie piękny ślad :) Na czapkach new era bez regulacji, jest tam podany rozmiar, to jakbyś na bucie miał naklejkę z numerem :D PODOBNO zaczęło się to w Stanach, nie ściągali, żeby było widać że są nowe :)
  • Odpowiedz