Wpis z mikrobloga

#recenzja odkurzacza iLife G80
chyba najlepszy budżetowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 90,88$ (ok 335zł) z Polski
Extra cena i szybka dostawa z Polski

Po link i kupony zapraszam na priv

iLife G80 to najlepszy z odkurzaczy pionowych iLife i chyba najlepszy budżetowy odkurzacz na rynku. To poprawiona wersja popularnego H70, którego wcześniej zamawiałem rodzinie i znajomym. G80 to większa moc, lepsze wykonanie, bateria, panel LED.

Spam zamówiłem G80 jakiś czas temu dla znajomego. Zanim trafił do odbiorcy potestowałem trochę. W skrócie – iLife G80 oferuje dwa biegi, dużą moc nawet 22000Pa, niezłą baterię 2500mAh (do 45min) i wykonanie. Jest też pojemnik na kurz o pojemności 0,65l, ma filtr HEPA.

G80 ma dużą siłę ssania 22000 Pao i doskonale sprawdza się w odkurzaniu paneli, płytek i gresu. Zbiera włosy i sierść zwierząt, radzi sobie też ze zbieraniem piasku. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest boczna szczotka wymiatająca brud spod listew i rogów. Sprzątania ułatwia oświetlenie LED.

Modułowa konstrukcja pozwala zastosować odkurzacz w różnych okolicznościach i do różnych zadań. Zaletą jest odkurzanie przy samej krawędzi ściany, rogi ścian też zostaną odkurzone dzięki obrotowej szczotce zmiotce. Bateria pozwoli na bezproblemowe posprzątania całego przeciętnej wielkości domu lub mieszkania. Oświetlenie LED na głowicy sprawi że nie przeoczymy żadnego kurzu. Odkurzacz można zawiesić na ścianie.

iLife g80 to doskonały stosunek ceny do jakości.
Teraz w extra cenie z szybką dostawą Polski

Różnice w stosunku do iLife H70.
- moc 22000Pa (H70 21000Pa.
- czas ładowania 3,5h (H70 5h)
- posiada wyświetlacz
- posiada boczną szczotkę zmiotkę

Skład zestawu:
głowica;
rura;
dwie szczotki główne: wałek i szczotka z włosiem do dywanów;
ssawko-szczotka szeroka;
ssawka szczelinowa;
uchwyt ścienny;
stacja dokująca do postawienia odkurzacza w pionie wraz z akcesoriami;
Zapasowy filtr.

Parametry
22000 Pa w trybie turbo;
10000 Pa w trybie normalnym;
Czas pracy do 45 minut;
Pojemność akumulatora: 2500 mAh;
Czas ładowania: 3,5 h;
Głośność do 72 dB;
Napięcie akumulatora 25,9 V;
Moc znamionowa 250 W;
Pojemność zbiornika na kurz: 650 ml;
Waga: 1,9 kg.

#sebeksspoleca #ilife #odkurzacz #smarthome #aliexpress
#aliexpress #chinskiecuda #zakupyzchin
sebekss - #recenzja odkurzacza iLife G80
chyba najlepszy budżetowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylk...

źródło: comment_1623352111ICVTjqALmJJpfXKhMGGB8E.jpg

Pobierz
  • 7
@BajerOp: daje radę, z elektroszczotką powiedziałbym że równie dobrze jak standardowy odkurzacz z silnikiem elektrycznym. Mam szpica z długą sierścią i z dywanu G80 zbiera elegancko.