Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakąś firmę sprawdzoną która zajmuje się wymiana pieca gazowego ? taka jedna zawołała 5500 z piecem. A z tego co widzę to można go kupić za 2 k #szczecin
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: na pierwsze uruchomienie i tak musi być autoryzowany instalator, bo inaczej nici z gwarancji. Więc chyba warto dowiedzieć się na infolinii producenta jacy sa instalatorzy w okolicy. Czy cena jest wysoka to ciężko określić nie wiedząc jaka jest sytuacja. Nie wiadomo ile ttzeba przerobić z tego co już jest i czy stare urządzenie jest takie samo technologicznie jak nowe...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: ja w tym roku zapłaciłem 6k za piec dwufunkcyjny powystawowy z montażem i to było super tanio a było prawie bez przeróbek. Wszytko zależy jaki to piec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wankiel: wydaje mi się że wiele zależy od firmy. Bo akurat ta składa się z 5-6 pracowników których trzeba wyżywić. Ale są też jednoosobowe działalności i chyba taniej u takich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: kolego, ale chcesz, żeby pomóc a nawet nie odpowiedziałeś jakiego producenta jest sprzęt. Monterzy bez autoryzacji z reguły mają swoje ulubione marki i nie chcą roboć innych.
  • Odpowiedz