Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już po swoim debiucie na #youtube, nasz sklepik pojawił się na #stream Rejenta i Szumowskiego, czyli dwóch standuperów, którzy co tydzień spotykają się aby trochę popierdzielić o głupotach.

Z tej okazji organizujemy małe #rozdajo. Do wygrania 50zł do wydania w naszym sklepie. Losowanko jutro koło 20. Jeżeli wpis przekroczy do tego czasu 1500 plusów to podwajamy wygraną. Najwyżej plusowany komentarz powyżej 300+ to dodatkowa nagroda 50zł.

Jak wyszła promocja? Naszym zdaniem fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest pokaz jak nie używać kosmetyków (smarowanie oka maścią chłodzącą xD), jest dowód anegdotyczny dla #mikrokoksy, że nasze maści działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i w filmiku jest umieszczony KOD RABATOWY 15%, także zapraszam do oglądania i skorzystania z okazji :)

#greenpharma #cbd #kosmetyki #zdrowie #uroda
  • 8
@GreenPharma: Jako że jesteście nowi zdradzę wam pewien sekret

Czołem Mireczki. Będzie ściana tekstu, ale muszę się w końcu wypowiedzieć o tym całym Rynku CBD.

tl;dr

to mój najdłuższy wpis na Mirko, będzie mi miło jak przeczytasz do końca :)

oferta i ceny sklepów CBD to absurd i wyciąganie kasy

Coraz większą popularnością cieszą się produkty z konopi włóknistej, nawet tu u nas na Mirko pojawiło się kilku resellerów promujących swoje
@queuele: Mogleś sobie to napisać w osobnym poście, bo to kompletnie nas nie dotyczy. Sprzedajemy tylko kilka olejków w cenach dużo niższych niż napisałeś, suszu w ogóle. Sprzedajemy głównie kosmetyki i to w większości po prostu naturalne, z jakąś częścią konopnych, na oleju z nasion bo cbd do kosmetyków potrzebne jak łysemu grzebień.

Masz też sporo przekłamań w tekście, susz można kupić duuużo taniej niz 30-100zł za gram, później mówisz coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GreenPharma:
Może nie na temat ale dołożę swoje dwa grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A waporyzatory po kilkaset, kika tysięcy to odpłynąłeś już totalnie.

Przecież waporyzery tyle właśnie kosztują, chyba że mowa o takich co się je grzeje zapalniczką to wtedy może nie. Np. PAX 3, cena na dziś z Allegro: 899 zł wersja basic, 1099 zł wersja kit (z akcesoriami).

Załamanie rynku cbd po legalizacji? Nie