Wpis z mikrobloga

Zaczynam swoje #euroobstawianko. Będę tutaj, na wykopie, prowadził serię, w której będę pokazywał swoje kupony w każdy dzień, w którym rozgrywane są mecze Euro 2020.

Każdy kupon będzie zawierał conajmniej 1 wydarzenie z kazdego meczu, który jest rozgrywany w dzień zawarcia kuponu.

Żeby jednak nie było za łatwo, zaczynam z saldem konta: 21 zł. Przez cały czas trwania euro, nie mam zamiaru dodawać do niego ani złotówki, to znaczy, że muszę bardzo kombinować, żeby to wszystko szybko się nie skończyło. Łączna stawka kuponów po czterech dniach będzie wynosiła 21 zł (kupony będą za: 4,9,3 i 5 zł), co oznacza, że ta seria może się zakończyć nawet w dzień rozegrania pierwszego meczu Polaków.

Żeby do tego doszło, musiałbym przegrać wszystkie kupony postawione do tego czasu. Gdybym na przykład, w danym dniu miał grać kupon ze stawką 9 zł, a na koncie mam tylko 5 zł, to wtedy muszę grać za 100% mojego saldo konta, i jeśli przegram, to koniec gry.

Każdy kupon będę wrzucał tuż przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia, a po zakonczonym ostatnim meczu, będę wrzucał jego rezultat, oraz dodatkowo aktualne saldo konta.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, to seria będzie prowadzona pod tagiem #euroobstawianko. Pewnie mało osób to będzie śledzić, ale zawsze to jakaś pamiątka z tej zabawy. Obstawianie reprezentacji zawsze mi lepiej szło niż piłki klubowej, więc liczę na to że będzie dobrze.

#bukmacherka #mecz #euro2020 #eurotypy #euroobstawianko
  • 2