Wpis z mikrobloga

mmo które łączą technologię kopania #kryptowaluty i grania w #mmorpg


@Arrado: to kopanie zwiększa zużycie cpu albo gpu? czy kopanie w sensie wykonujesz jakieś akcje w grze i za to dostajesz ich krypto? Grałem w kilka gierek opartych o blokchain ale wszystkie dawały własne krypto za jakieś tam akcje w grze. ew. można było handlować przedmiotami z gry za krypto.
@WhiskeyIHaze: zwiększa, przed uruchomieniem gry masz opcję do wyboru - kopiesz albo nie 9c-main, na początku gry to nie ma znaczenia ale póżniej gold jest potrzebny m.in. do crafcenia i upgradowania itemków i dlatego pytam czy może ktoś wie jak przewalutowć z 9c-main ten gold
@Arrado na szybko przeczytałem FAQ i ogólnie to za mining powinieneś dostawać te NCG czyli niby ten gold. Tylko to zależy od tego jaki masz cpu, stabilność neta, diff. Masz w ogóle jakieś NCG czy co dostajesz za ten mining? Ale polecam na discora wejść jak ogarniasz angielski
@WhiskeyIHaze: co ciekawe kilka razy pojawiał mi się gold na koncie ale znikał, masz rację muszę wniknąć to głębiej bo od kilku dni uprawiam tam mining i nic z tego nie wynika :) dzięki za pomoc