Wpis z mikrobloga

Czy twórcy tej gry robią coś z cheaterami? Robiłem pare wyścigów non-ranked i w jednym z nich trafił mi się gość, który jakimś terenowym padłem klasy B na wszystkich prostych dostawał dziwnego przyspieszenia. Nie nagrywałem tego więc dowodów nie mam. Dodatkowo przejrzałem kilka leaderboardów z danger zones i niektóre skoki są nie do wykonania w na odległości jakie nabili gracze z kilkunastu pierwszych stron (ponad 4 kilometry). Gram na PC
#forzahorizon4
  • 7
@e-stark: duże wyniki fotoradarów/ skoków to raczej kwestia gliczy, większość jest już załatana i nie są przyjmowane wyniki powyżej pewnych wartości, ale z jakiegoś powodu te stare zostawili ¯\_(ツ)_/¯

adłem klasy B na wszystkich prostych dostawał dziwnego przyspieszenia

a jeśli chodzi o to to ciężko się wypowiedzieć nie widząc tego osobiście, ale jeśli nie było to przyspieszenie na poziomie rakiety, to może po prostu chłop miał jakiś OP tuning, system klas
@e-stark: ja natomiast jak robiłem ostatnio ranked do sezonu trafił mi się typ, który każdy wyścig startował jakby sekundę wcześniej od reszty ¯\_(ツ)_/¯ Wszyscy dopiero ruszali, a on już był na czele (chociaż startował gdzieś z połowy stawki). Do tej pory nie wiem czy to był jakiś glitch, kwestia lagu czy po prostu cheater.