Wpis z mikrobloga

Czym się przegrywy wystawiający losowe dziewczyny różnią od swoich oprawców z młodości? Bo jak dla mnie to niczym. Gdybyście mścili się na konkretnych osobach które zrobiły wam kiedyś krzywdę, to byłbym to w stanie zrozumieć. Oko za oko. Ale tak to robicie krzywdę losowym osobom bez konkretnego powodu. Tak samo jak z was się śmiali w dzieciństwie bez konkretnego powodu, tylko po to by was ośmieszyć.

Staliście się tym kim gardzicie. Zero współczucia dla tych pojedynczych jednostek i pluję na was tak samo jak na waszych gnębicieli
#przegryw #tinder
  • 18
  • Odpowiedz
@Rorschak: ej, ale wiesz ze żadna kobieta na 100% nie będzie się czymś takim stresować :p

Tak na prawdę, to normiki znalazły sobie sposób, aby legalnie moc kopać leżącego. Poza tym, nikt nie krytykuje tych dwóch, trzech osób które takie rzeczy robią, tylko cały tag.. Tfu, cała społeczność wykop.

Cała sytuację mogę porównać, do taplania się dwóch obcych sobie osób w basenie pełnym gówna, dlatego tylko, że ta jedna osoba
  • Odpowiedz
@Rorschak w którym miejscu masz brak logiki? Femoidy mają Cię w dupie bo hehe charakter
Nagle po zmianie fot na Chada już charakter masz zajebisty. Niech idiotki #!$%@? z tym niewidzialnym Chadem więc się spotykają XD
  • Odpowiedz
@Cypselus: dla mnie wystawienie losowej drugiej osoby i zmarnowanie jej czasu to chamstwo i tyle, nie ma co tutaj dopisywać wielkich historii, a jak ktoś to popiera lub go to śmieszy to jest dla mnie toksykiem
  • Odpowiedz
@Cypselus: nie widziałem żadnej dziewczyny na wykop.pl która by wrzuciła screen na którym wystawia jakiegoś losowego typiarza, więc jak mam takie zachowanie potępić? Gdzie tu hipokryzja?
  • Odpowiedz
@Rorschak: a ja widziałem :p
Mało tego, bardzo, bardzo.....bardzo


często, ktoś narzeka na taką sytuację. Że panie z tindera nie przychodzą. Więc skoro mi się to przytrafiło kilka razy (50% randek), to sądzę że biorąc pod uwagę opisywane sytuację na wykop.pl i moje doświadczenie, tak, jest to powszechne wśród kobiet.

Idąc dalej. Tak, jest to hipokryzja.
  • Odpowiedz
@Rorschak: nie jestem kretynem, aby zapisywać wszystkie screeny :p

ale jeśli uważasz że kobirty są święte, to sorry... może czas poznać jakieś koleżanki i popytać? :p

swoją drogą, tylko inne wykopki się burzą na to zachowanie.

różowe mają to w dupie. ciekawe dlaczego hmmmmm
  • Odpowiedz
@Cypselus: ale ja nie uważam że są święte, po prostu nie widziałem by jakaś grupa kobiet na wykopie wystawiała losowych facetów i się tym szczyciła przy zachwycie innych kobiet że tak trzeba robić
  • Odpowiedz
@Cypselus: ale ja nie piętnuję wszystkich, wyraźnie napisałem przegrywów którzy wystawiają losowe dziewczyny oraz osoby które takiemu zachowaniu przyklaskują

Co do nicków to na szybko Barszcz_Sosnowskiego + dziesiątki typów w komentarzach pod jego wpisami którzy pochwalają takie zachowanie

Nie rozumiem jak można przyklaskiwac złym zachowaniom, bo ktoś inny się zachowuje źle. To się nazywa odpowiedzialność grupowa, pobiję jakiegoś losowego anglika, bo mi 5 lat temu anglik w barze w krakowie
  • Odpowiedz
@Rorschak: Czyli mamy tylko jednego wykopka który to robi,

Sorry, ale że ktoś pisze durne komentarze, to nie znaczy że partycypuje w zbrodni. Bo równie dobrze swój udział mają te osoby, które o tym piszą, niejako takie zachowanie reklamując.

No to jeden wykopek i afera z dupy. Jak zwykle.
  • Odpowiedz
@Cypselus: nie jednego, jestem na komórce i niewygodnie przegląda mi się tag, w gorących rano było co najmniej dwóch kolejnych. A jeśli uważasz że komentarze które popieraja negatywne zachowania nie nakręcają takich osób (oraz kolejnych) i nie są szkodliwe no to przykro mi.

Jak pod znaleziskiem z pobiciem ludzie pisaliby że dobrze zrobili ci co pobili to też nie uważasz w tym nic złego? Powinno sie promować dobre zachowania i
  • Odpowiedz
@Rorschak: tylko w tym wypadku, zarówno krytyka jak i poparcie ma ten sam rezultat. reklama.

Tu moderacja powinna wpaść i pobanować towarzystwo. Tylko jakoś tego nie robi, albo robi bardzo późno.

No ale o wykop się znowu pisze w
  • Odpowiedz