Wpis z mikrobloga

0 Bądź Majchrowskim
1 Wpadnij na pomysł zorganizowania igrzysk których nikt nie chce
2 Daj się "łaskawie" przekona do tego żeby zrobić w tej sprawie referendum.
3 Dodaj pytanie o metro w nadziei że ludzie się pomylą i zagłosują wszędzie na tak
4 Shit. Nie chcą igrzysk
5 Fuck. Chcą metra
6 Zrób studium wykonalności metra.
7 Holly shit. Wyszło wykonalne
8 Olej to wszystko i zrób studium dla trzeciego (a może czwartego?) "szybkiego tramwaju" nazwij go premetro. Może się nabiorą
9 następne wybory wygrasz tak czy inaczej bo przeciwnicy znów się ośmiesza nie potrafiąc podać rzędu wielkości budżetu miasta.
10 Czas na kawusie i cygarko w gabinecie.
A tramwaj będzie szybki bo z przodu z tyłu i po bokach będzie miał szybki.

https://www.krakow.pl/aktualnosci/250011,1912,komunikat,krakow_bedzie_mial_premetro.html

#krakow #metro #komunikacjamiejska #tramwaje
  • 18
@wbielak: mnie ta stara głupia menda, kretynka i kura domowa wkurzyła tym jak podczas kampanii mówiła że nawet jak nie wygra to obiecuje że będzie pomagała p. Majchrowskiemu w sprawach w których trzeba pomocy rządu, będzie takim pomostem między nim a rządem, a wyszło jak wyszło, w dupie ma nas - mieszkańców Krakowa.
@wetorek2: to właśnie on nie wiedział czy budżet miasta to kwota bliżej miliona czy miliarda czy stu miliardów.
Chciał kupić las Borkowski ale nie wiedział ile jest warty. Za to stwierdził że "dla Krakowa wart jest każdych pieniędzy" wtedy Majcher zrobił khem i uśmiechnął się tak że było to słychać przez radio i stwierdził "znakomite otwarcie negocjacji" najpierw skisłem, potem padłem ze śmiechu a potem stwierdziłem "i znowu będzie trzeba na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wbielak: takie coś jest na przykład w Wołgogradzie, podobno pierwotnie miało tam być metro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ten podziemny tramwaj zapierdziela całkiem szybko
jaroty - @wbielak: takie coś jest na przykład w Wołgogradzie, podobno pierwotnie miał...
@wbielak: wszystko spoko poza:

9 następne wybory wygrasz tak czy inaczej bo przeciwnicy znów się ośmiesza nie potrafiąc podać rzędu wielkości budżetu miasta.


Nie dlatego, bo gdyby tak było, to przez kwiatki np. z wywiadów obecnie panujący też dawno by się pożegnał ze stanowiskiem (klasyczna arogancja i odpowiedzi typu "ja mam od tego ludzi, nie muszę się na tym znać", czego apogeum mieliśmy całkiem niedawno z okazji pożaru archiwum).

Betonowy wygrywa