Aktywne Wpisy

MonazoPL +116
Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
––––––––––––––––––––––––––––––
Kozacka oferta od banku Citi Handlowy powróciła – za zamówienie karty kredytowej (która może Cię kosztować okrągłe 0 zł) i spełnienie prostych warunków dostaniesz
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
––––––––––––––––––––––––––––––
Kozacka oferta od banku Citi Handlowy powróciła – za zamówienie karty kredytowej (która może Cię kosztować okrągłe 0 zł) i spełnienie prostych warunków dostaniesz
źródło: dyson v8 citi monazo
Pobierz
bArrek +128
Ja potrzebuje tylko dziewczyny która będzie siadała na mordzie chciała żeby lizać jej stopki będzie prowadzała mnie na smyczy i kazała szczekać czy to tak wiele???





Z takich pierwszych wrażeń... to pomimo obejrzenia setek godzin filmów z Modelem 3 w roli głównej, byłem zaskoczony jak w praktyce blisko i pod ręką znajduje się ekran, a przez to sprawia wrażenie jeszcze większego. Niestety nie miałem możliwości odbyć jazdy próbnej. Na te podobno trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem, a ja zajrzałem do salonu przejazdem.
Jeżeli chodzi o expirience w salonie.. to przyznam tylko 2/5. Nie wiem, czy to kwestia tego, że akurat mieli dostawę nowych aut... i wszyscy pracownicy wiadć byli zajęci, czy może czymś innym? W środku salonu nie było auta, do którego można było sobie wsiąść spokojnie. Były 3, ale one były gotowe, do odbioru przez klientów, którzy je kupili. Miałem okazję usiąść w modelu, który w moim rozumieniu był używany właśnie do jazd testowych... ale miałem na to ledwie kilka minut.
Gdybym miał dać wskazówkę ludziom z tego salonu Tesli, to definitywnie auto powinno robić lepsze wrażenie, jeżeli do niego siadasz i auto nie przypieka Ci tyłka siedzeniami, bo stało na słońcu ostatnie pół godziny. Klienci na jazdę testową powinni wchodzić do auta przygotowanego. Myślę, że gdyby przetarli ekran od czasu do czasu w takich autach, to też by nic nie zaszkodziło.
Z innych ciekawostek, to miałem okazję porozmawiać trochę z jednym z pracowników. Chłopak zajmował się nowymi autami, ale z chęcią odpowiedział na kilka moim pytań. Przy okazji rozmowy potwierdził fakt, że wszyscy pracownicy etatowi faktycznie dostają także akcje Tesli. Także Ci najniższego szczebla.
Ogólnie pomimo tego, że wizyta była w pośpiechu... a salon zrobił raczej kiepskie wrażenie, to pierwsze wrażenia z auta to ogromny plus. Tyle na dzisiaj. Na Model Y jeszcze trochę będzie trzeba poczekać...
#tesla #zbieramnatesle
źródło: comment_1623058593WoNCn1y6ja3skPRa7PN7Fh.jpg
PobierzCzy wg Ciebie Model Y będzie do kupienia w Polsce w tym roku?
Ale to jest brzydkie ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Kup sobie jakieś europejskie auto za ta kasę.