Wpis z mikrobloga

@patricia: nie bylabym zaskoczona. Ona, jej Michalek i ich znajomi sa jacys dziwni. Michal na tym instagramie pruje sie do kazdego, wczesniej pisal jakies bóldupiące teksty o Bibi (tak samo jakis ich ziomek na fejsie). A teraz akcja z Magda.
@deyna123: serio to dodatek do drinka? xd w sumie i tak się można spodziewać tego po nich. Wgl nie rozumiem tego dlaczego mają problem do Bibi, a jeśli chodzi o Luizę to luz, przecież ona jeszcze bardziej obgadywała ją po jej wyjściu z programu i zrobiła z niej najgorszą, a z siebie ofiarę xD wiem, że jakieś sprawy mogły też już wyjść w prawdziwym życiu, ale i tak x D
@deyna123: ten Michał uważa się za kogoś lepszego z monopolem na decydowanie co jest wporządku a co nie.Miał ból dupy,że odpadli z Olą a później się dziwił,że Bibi była zawiedziona że nie wygrali. Oni się tam wszyscy dobrali. Jak już zahaczyłam o Bibi to szanuję ją za to że otwarcie mówi,że była zawiedziona na finale i że nie udaje że ze wszystkimi ma świetny kontakt.
@deyna123: Michałowi to się wydaje, że jego system wartości to jest jedyny i słuszny a ola, z racji że on jest 100 na 100, idzie za nim jak w dym. Wkvrwia jacy typ, nie znam go osobiście ale przewija się wśród moich znajomych, raczej z niezbyt dobra opinia. A ola co rusz wypina się na Magdę, gdzie była z tym przydupasem w hotelu dzięki niej i Magda też siedziała cicho z
Ten Michał dalej ma ból dupy, że im ta fantastyczna intryga nie wyszła. A Olka jest w niego zapatrzona i na jej standardy to chłop zdobywa wyżyny intelektu i klasy. A klasą się popisał na wejściu do HP - nachlał się do porzygu, co najlepsza psiapsi PatOli szczegółowo opowiadała koleżankom po powrocie Kornelii.
No jak dla mnie to są ludzie, których należy omijać z daleka, po tym jak się zaprezentowali w programie.