Wpis z mikrobloga

a pamiętacie jak jeszcze kilka lat temu sklepy takie jak Saturn, Real i inne wielkopowierzchniowe nie chciały wpuszczać ludzi z plecakami, traktując ich jako potencjalnych złodziei? Kiedyś to było. Panie też tak miałyście z torebkami czy czepiali się tylko facetów?
#handel
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 796
@hu-nows: opowiem Tobie sytuację sprzed dobrych kilku lat. Wchodzę do Avansa, mam kurtkę schowaną w plecaku, pełny i nabity, że aż zamki się prężą, więc nie ma szans żebym coś w nim wyniósł. Ochroniarz ma wonty, że mam plecak. Pokazuje jak wygląda sytuacja, on każe plecak do szafki. Bo taki regulamin i basta.

Muszę wypakować kurtkę, bo nie mieście się do tych mikroszafek i upchać plecak. Kurtkę oczywiście przez ramię, portfel do kieszeni...

Chwilę później wchodzi #rozowypasek z torba w typie OhMyBag wielkości worka Świętego Mikołaja, gdzie kartoników z maszynka do golenia czy telefonami zmieściła by kilka i nikt by nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@diogene: a co miałem zrobić? Na solówkę z ochroną iść czy powiedzieć że mam w d...e regulamin sklepu, który wisi przed wejściem?

Każdy jest mądry w internecie. Poza tym bylem wtedy młody suchoklates :-)
  • Odpowiedz
@hiperchimera: dokładnie tak, jak powiedziałeś nie, albo zapytałeś kto zapłaci w razie kradzieży plecaka z szafki to dawali spokój i pozwalali wejść.

Tak samo jak na wyjściu chcieli zaglądać to pytasz "dlaczego?" a oni mówią "nie musi pan się zgodzić" i elo.
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: @terwer358: problemy kobiet: są zmuszone przez rząd do noszenia w brzuchu i urodzenia zdeformowanych lub martwych płodów przez 9 miesięcy co jest mega obciążające dla organizmu
problemy męzczyzn: muszę zdjąć plecak przed wejściem do sklepu elektronicznego :(((((((((
  • Odpowiedz