Wpis z mikrobloga

@Adrian_: dokładnie tak - pi razy drzwi rok używam tej opaski i dzisiaj takie coś mnie spotkało
zaznaczam ze jeszcze dzisiaj rano pasek był cały - jakby jakaś data ważności się kończyła czy coś i dosłownie pękł w kilku miejscach na raz
@sebool12: U mnie po 2.5 roku nadal cały. Fabryczny z MiBanda 4. W zasadzie korzystam tylko w pracy, w zamkniętym pomieszczeniu, głównie z powodu hałasu, by móc zauważyć, czy ktoś się do mnie nie dobija. Czyli opaska nie jest wystawiona na słońce.
Mam jeszcze taką jedną metalową, ale bardzo niewygodna. Ale jeśli takie rzeczy moga się przytrafić, to dobrze jest mieć w zapasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebool12: za ciasno go zapinasz może? Jak zacząłem zapinać banda tak że bez naciągania opaski da się między opaskę a rękę wsadzić palec, to przestały mi się opaski rozdupcać
@sebool12 mialem 2, mialem 4, teraz mam 6 i orzez caly czas na zamiennikach pasków i nigdy mi sie to nie zdarzylo. Zerwalem raz czy dwa to oczko koncowe jak zaczepilem o cos opaską ale żeby tak zniszczyc pasek to nie wiem co musialbyk robic. A od 2016 sciagam opaski tylko do ladowania