Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666: mi też chodzi po głowie zmiana telefonu mimo że mój obecny dalej działa jak rakieta a motywuje to tym że jak kupię sobie samochód z wbudowaną indukcyjna ładowarka to będę musiał zmienić telefon na taki który takie ładowanie obsługuje XD
Te składane fony fajne są ale dla mnie dyskwalifikuje je plastikowy ekran. Chociaż może to akurat plus bo mam skłonność do rozjebywania ekranów regularnymi upadkami :D
indukcyjna ładowarka to będę musiał zmienić telefon na taki który takie ładowanie obsługuje XD


@bogdan-chwast-REBIRTH:
Miałem to samo jak zamówiłem sobie kilka miesięcy temu biurko według własnego projektu i chciałem w blacie zamontować dok na gniazda sieciowe i USB z ładowarką indukcyjną. Potem przyszła fala na iPhony ale pobawiłem się 11 od kumpla i stwierdziłem, że to bez sensu wydawać ponad 5 koła (12 pro max) na telefon który w sumie
raz na ruski rok odpalam bo nie chcei się mebli przesuwać by przestrzeń do grania zrobić.


@bogdan-chwast-REBIRTH:
Ja tak miałem z PSVR, kierownicą Logitech G29 i joystickiem X52. Pobawiłem się kilka razy, VR sprzedałem a gadżety razem z PS4 "pożyczyłem" na wieczne użytkowanie dzieciatemu kumplowi co by młody się pobawił. Jeszcze bandyta nie wykupił abo na PS+ i mu kilka miechów fundowałem bo ściągało z karty a nie chciało mi się