Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie posprzątałem z różowa mieszkanie, ale to co się odwaliło w czasie sprzatania to ja nawet nie xD

Sprzątamy z różową, a tu nagle do drzwi się ktoś dobija i dzwoni, dzwoni. Coś tam słyszałem mimo głośnego odkurzacza. Otwieram i sąsiadka z naprzeciwka. Mieszkamy w kamienicy to te mieszkania są dość blisko siebie. I z pretensjami do mnie, że jak to możemy sprzątać w święto, że jest Boże Ciało i nie powinienem sprzątać/hałasować. Mówie jej, że tak mamy ustalone z dziewczyną, że sprzatamy w czwartki i nie nasza wina, że akurat Boże Ciało wypadło w ten dzień. Zaczęła coś stękać, że my to niewierzący i nie powinniśmy mieć wolnego dnia, bo byśmy byli w pracy i nie sprzątali. Śmiechłem w środku z niej pożegnałem się i zamknąłem drzwi.

Co Ci katolicy to ja nawet nie xD Dodam, że laska 28-33 lat max, a taka święta.

Czy to moja wina, że w ten dzień jest wolne od pracy, a akurat się tak składa, że ostatni raz do bozi modliłem się w gimnazjum?

#kosciol #religia #bekazpodludzi #heheszki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b8d5ac9f68b4000a9c434c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie @batman1001: ma rację.

Ludzie mają w #!$%@? czy chodzisz do kościółka, czy nie. Chodzi o przyzwoitość, żeby nie hałasować w swieto/dzień wolny od pracy z szacunku do ludzi wokół. Chyba nie wyrosłeś z przekonania, ze jestes pępkiem świata.

Mam remont i tez bym chętnie w wolne poprzywiercala listwy albo docinala panele bo mnie nie interesuja święta katolickie, ale tego nie robię bo zdaje sobie sprawę, ze ludzie wokół
WolnyMichał: @AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawe jakbyś trafił z mieszkaniem nad kimś kto również albo jest super pracusiem, albo posiada niewyżyte dzieciaczki, albo nie potrafi się zachować kulturalnie a najlepiej - wszystko na raz. Ciekawe jak długo byłbyś kozaczkiem-cwaniaczkiem, gwarantuje że nie wytrzymałbyś jednego tygodnia takiej jazdy :) Mądry jesteś, bo nie wiesz jak to jest, ale spokojnie wszystko przed tobą i twoją egoistyczno-samolubną postawę jeszcze masz szansę doświadczyć :)

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli ktoś pyta czy można sprzątać w boże ciało to odpowiedź jest prosta. Owszem można. Gdyby było inaczej to pan bóg inaczej by świat stworzył.

Swoją drogą teściowa dziś z dobrym tekstem do mojej. Paula czy Ciebie bóg opuścił? Dziś pościel na balkon wystawiać. Odpowiedziałem Jej z kibla, że to ja wystawilem, i że w zasadzie opuścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe czemu najwiekszy obroncy, hurr durr swieto nie wolno halasowac pisza z anonimowych? Czyby to byl wstyd wlasnym nickiem opatrzyc takie wypowiedzi?

A tak serio, nie byla godzina 6 rano, nie byla 22, ludzie mieszkaja w kamienicy, mieszkaja w wielkiej plycie, albo w nowych patodeveloperkach (najgorzej) wiec jasnym jest ze bedzie slychac sasiadow. Tak to wyglada w przypadku budynkow wielorodzinnych.

Czy ktos ma pretensje do dzieciarni sasiada ze uskutecznia biegii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MethSoup: mam zamieszkać w lesie bo z szacunku do ludzi wokół mnie powstrzymuje się od głośnych prac w mieszkaniu w dzień wolny od pracy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ciekawe, widzę logika i dedukcja na wysokim poziomie