Wpis z mikrobloga

Nabyłem wczoraj Lenovo Legion i7 i... nie wiem co myśleć. Windowsa jeszcze nie zainstalowałem, ale jakimś cudem udało mi się zainstalować Linux Mint chociaż były problemy z bootem z usb. Na linuxie jest brak dźwięku zgodnie z tą stroną https://wiki.archlinux.org/title/Lenovo_Legion_7i. Mało tego. Sam linux zrobił mi parę razy freeze na przestrzeni ostatnich paru godzin. Zastanawiam się czy na Windowsie też są takie cyrki. Ktoś ma tego laptopa? Oddawać go do sklepu? #lenovo #legion #laptop #linux #xkom
  • 20
@Garcia: Nie wiem, ale sam kupiłem laptopa w zeszłym roku. Chyba ostatni raz kupuję jakieś super wypasione laptopy, bo takiego #!$%@? to nie ma jak w nich.
@Garcia: Zupełnie inny. Nawet na Windowsie są crashe sterowników, to jest #!$%@? skandal. Co prawda po roku jest już lepiej, ale ja #!$%@?ę. Teraz jak pisałem ten komentarz to sterownik AMD na Windowsie się zesrał. A ten laptop mam już rok, a i tak jest lepiej niż było

Na Linuksie działał dobrze, ale też AMD musiało coś #!$%@?ć
fervi - @Garcia: Zupełnie inny. Nawet na Windowsie są crashe sterowników, to jest #!$...

źródło: comment_1622661315NyaNyzkXcA1XKe0a7vstWm.jpg

Pobierz
bo takiego #!$%@? to nie ma jak w nich.


@fervi: a tak chwaliłeś gejmingowe msi xDDDD

Serio - następnym razem kupię Apple (chyba nie XD) czy jakiegoś Chromebooka, bo to żart co się dzieje na rynku PC


@Garcia: @fervi: Trzeba było brac jakąś ogarniętą biznesówkę jak delle xps albo thinkpada

wyrobił z linią rog


@LazyInitializationException: A i tak w wielu miejscach nawet te droższe są ulepione z gównolitu
@33793383379338: no powiem teraz po aktualizacji jadra jest w miare ok, zastanawiam sie czy tak bedzie bo de facto mam tylko dwa-trzy dni aby go ewentualnie oddac ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak reaguje z Windowsem ale skoro sprzedaja z nim laptopy to chyba bedzie dobrze
@Dragonis90_91: Najgorsze, że na Linuksie działały sterowniki naprawdę dobrze. Ale do czasu. Teraz sam myślę czy nie lepiej przejść na Windowsa, albo jeszcze lepiej - na MacOS (Hackintosh odpalił instalator, ale nie wykrył dysku drugiego, na którym chciałem go posadzić, ale karta powinna być zgodna, bo były sprzedawane z tymi grafikami).