Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam taką sytuację, chciałem zapłacić za coś 10 paysafecardami o łącznej wartości 510,45zł, otóż podczas płatności paysafecard wywaliło powiadomienie że wszystkie środki zostały zablokowane i że muszę wykonać serię czynności aby je odzyskać, zrobiłem wszystko o co prosili, podałem dowód i osobiste dane, potem jeszcze prosili o wysłanie prośby o odblokowanie tych środków na info@paysafecard.com , zrobiłem, czekałem 1 tydzień a oni znów pytają o to samo, zrobiłem to znow i po tygodniu znów pytają o to samo, moim zdaniem rżną głupa i właśnie okradli mnie o ponad 500zł, czy jest jeszcze jakaś szansa że je odzyskam(,)? zgłosić to do policji?
#paysafecard #oszukujo #pieniadze #zlodzieje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gamer10264: Dołączyłeś do grona osób które poznały złodziejskie zapędy PSC ... Ja czekam grubo z 1,5 miecha i dalej nic nie wypłacili. Pewnie by było już po sprawie ale oni odpisują raz na 2 tygodnie jak im się łaskawie zachce
Jak żyję nie spotkałem się z supportem który miałby aż tak bardzo wylane na ludzi
  • Odpowiedz
@gamer10264: @hadero23: Same, doładowałem 350 w kodach, chciałem użyć do gierki, to mi wywaliło błąd o limity (a nie przekroczyłem) zweryfikowałem się i dalej blokada, na infolinii każą pisać przez formularz i tak czekam sobie na odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mudzin3K: nosz #!$%@? dosłownie wysyłają te same pytania na meilu, typu po co uzywasz psc, napisałem a oni tego nie czytają wogóle, podałem wszystko doslownie dowód itp, zaraz jeszcze poproszą o sprzedanie swojej duszy( ͡° ʖ̯ ͡°), na infolini babka mówi że błąd ludzki i ze przekaże do odpowiedniego działu a tu dupa
  • Odpowiedz
@gamer10264: Napisałem do nich na maila, zadzwoniłem w międzyczasie na infolinię to podesłała mi baba z ich strony formularz, to ładnie wypełniłem, w załączniku zdj dowodu z ryjem i wytłumaczyłem najlepiej jak potrafiłem, że doładowałem i mi blokło jak chciałem zapłacić xD, to tydzień czekania i niby regulamin złamałem i rozwiązują ze mną umowę w trybie natychmiastowym i kasę na konto w ciągu 3-4 dni i ban na psc.
  • Odpowiedz