Wpis z mikrobloga

@FFireBlade954: Poczekaj aż ci ktoś wymusi i się w niego wpierdzielisz, to całkowicie zmienia podejście do jazdy motocyklem. A tak na poważnie, to ja przesiadając się z motocykla z owiewkami, gdzie prędkość zaczynałem odczuwać dopiero gdzieś powyżej 130km/h, na nakeda, gdzie tą prędkość odczuwam już przy 100km/h, czyli tak jakby na nakedzie mniejsza prędkość daje tą samą frajdę z jazdy co te 130+ na motocyklu typowo turystycznym.
@FFireBlade954: wizja spędzenia reszty życia na wózku, bez którejś kończyn, przedwczesnego końca lub w więzieniu po przejechaniu kogoś innego skutecznie studzi zapał do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dodatkowo utwierdzają mnie sytuacje w których ktoś mi wymusza lub na super zakręcie leżą paprochy albo inny syf który trzeba w ostatnim momencie omijać co przy większej prędkości zakończyłoby się gg wp
Mirasy macie jakies sposoby zeby nie #!$%@? na #motocykle jak debil tylko jechac dostojnie jak ksiaze?


@FFireBlade954: Ja mam i dział świetnie. TESTOWANE NA MNIE.
Kupujesz motorower z lat 80-ych. Tuningujesz mu silnik tak aby miał prędkość 100km/h i przy tej prędkości masz wrażenie że jedziesz szybko.