Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań, wchodzę dopiero w to wszystko. Od kilku dni czytam wasze posty tutaj i trochę liznąłem tematu. Jakby jakiś miły człowiek wyjaśnił mi jak zacząć, gdzie założyć portfel i jak wyglada kupowanie bnb, gdzie, ile czasu trwa itp. Dzięki wielkie #kryptowaluty
  • 10
  • Odpowiedz
@albertoooo jak bnb, to najlepiej na binance. Taki coin a akurat byłbym w stanie trzymać na giełdzie binance i stakował w binance earn, a jak chciałbyś wypłacić na swój portfel, to możesz użyć np. Trust Wallet
  • Odpowiedz
@albertoooo: No to po kolei:
1.Portfel, polecam Trust Wallet.
2. Wybierz sobie jedną z większych giełd, polecam Binance albo CoinBase (ktoś tutaj ostatnio wspominał, że mają niskie opłaty za przesył).
3. Co do czasu, w topowych giełdach jest mniej więcej ten sam poziom. Jak jest krach czy boom, i tak padnie większość pod naporem użytkowników ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@albertoooo najlepiej kupować na Binance, bo jest to największa giełda krypto. Przelewy robisz poprzez revoluta więc i tak konto jest potrzebne. Krypto możesz przesłać sobie na zewnesltrzny portfel w postaci aplikacji na telefon, kompa albo portfela sprzętowego, który jest najbezpieczniejszy. Na priv mogę Ci podesłać link do rejestracji na Binance, dzięki któremu dostaniesz 10% upustu na prowizje od transakcji. Tylko odblokuj wiadomości prywatne.
  • Odpowiedz
  • 2
@albertoooo jeżeli chcesz ciułać monety i trzymać we własnym prywatnym portfelu a nie u kogoś na koncie, olej binance. Kupuj i wypłacaj na coinbase. Jeżeli interesuję cię trading long term czy week term. To idź na binance.
  • Odpowiedz
  • 0
@albertoooo pancameswap spinasz, ze swoim portfelem np. (Metamask) i nowe tokeny idą na twój prywatny portfel.

Jeżeli chcesz zarabiać na shitcoinach, to musisz mieć szybkie ręce ( ͡º ͜ʖ͡º). Możesz zarobić na tym nawet i 10x twój wkład własny. Jednak tak samo szybko możesz stracić. Większość shitow są jak muszki owocówki żyją do 3 dni i szybko zdychają.
  • Odpowiedz
@innv: właśnie czytałem sporo o tym ze trzeba uważać. Myśle ze na początek tak spróbuje z odpowiednim researchem ofc żeby nie utopić za szybko xdd. Dzięki wielkie. Ostatnie pytanie trudy wallet czy metamask, czy nie ma to większego znaczenia jeśli chodzi właśnie o to co pisałem. Dzięki jeszcze raz
  • Odpowiedz