Wpis z mikrobloga

@nicalibres: ogólnie to ludzie wrzucają bardzo podobne zdjęcia na portale randkowe

A to dlatego że wszyscy jesteśmy robotami, stworzonymi przez transcedecjalny byt, który stwierdził że dobrym pomysłem będzie stworzyć samoreplikujące się, biologiczne maszyny (ʘʘ)

Wszyscy mamy mniej więcej ten sam program wgrany w jednostce sterujące, stąd na dłuższą metę wszyscy jesteśmy tacy sami (ʘʘ)

OC widać po szkieletach (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Siedze w mieszkaniu, zakładam tindera. Polece w miasto napstrykać fotek albo pisać do ludzi aby zrobili mi xD nie każdy ma dziewczyne albo dobrego ziomeczka co poleci odrazu po napisaniu itp. Po drugie tutaj i tak chodzi głównie o wygląd, możesz mieć i geparda w tle ale jak jesteś 0/10 to laska ci nie da w prawo. Więc jak chad zrobi sobie samojebke w kiblu z telefonem w ręce to
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Brak żadnych zdjęć w zanadrzu wskazuje, że ma się nudne życie. Dlatego odradzam wstawianie własnoręcznie robionych fotek w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Nie ma chyba zapisu w regulaminie, że jak zakładasz tindera, to musisz mieć zdjęcia z ostatnich kilku godzin, możesz dać i sprzed kilku miesięcy. No chyba że nie wychodzisz z domu i żadnych nie masz, to lipa trochę, ale po co w takim razie tinder? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ok, jak już chcesz koniecznie zrobić zdjęcie w lustrze, to chociaż patrz na obiektyw, a nie
  • Odpowiedz
@czup: to to już w ogóle zajebisty argument. Kiedyś do mnie tak kumpel powiedział, że "weee masz nudne życie. Nie masz snapa, insta. Pewnie nic nie robisz" kiedy dzień wcześniej byłem w innym mieście na melanżu do rana XDDD Bo jak ktoś nie strzela fotek na lewo i prawo ale cieszy się chwilą, dodatkowo ma w dupie innych i nie musi się tym przechwalać to przegryw i nudziarz. Dla mnie ludzi
  • Odpowiedz
@nicalibres: Krzysia już możesz odrzucić. Nie wiem kto sam o sobie mówi zdrobniale, ale tylko jakiś psychol tak robi. Takie osoby kojarzą mi się z ludźmi jeżdżącymi vanami które proponują cukierki dzieciom, lub oglądanie małych kotków.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Ja Ci tylko mówię jak jesteśmy postrzegani przez konkretne zdjęcia. Tak samo mając zajebistą klatę można ją wyeksponować na zdjęciach z basenu zamiast samojeby w kiblu - pokazujesz to samo, a o wiele mniej kobiet zrazisz do siebie.
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: No ok. Można uznać, że takie zdjęcie nie jest mistrzostwem fotografii/samoprezentacji, ale co jest w tym obrzydliwego i sugerującego, że ktoś jest mało inteligentny? Wielu ludzi zwyczajnie nie przykłada do takich rzeczy szczególnej wagi/nie zna się na tym. Brzydzić się powinienieś raczej takiej powierzchownej oceny i braku szcunku do drugiego człowieka.
  • Odpowiedz