Wpis z mikrobloga

@Missudi była to najlepsza pizza jaka zrobiłem ale i tak #!$%@? biorąc pod uwagę włożony trud
@jkbck szamot a piekarnik to jakiś 20 letni electrolux xd #!$%@? na maksa bo prawie wszystko jest na nim poscierane i nie widzę jaki program odpalam. Na domiar tego piekarnik rozgrzewa górna grzanke do czerwoności tylko na programie z termoobiegiem. A teromobieg pali mi ta pizze w #!$%@? :/ nie wiem co zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ataxia: Termoobieg się nie nadaje do pizzy. Ustaw szamot jakieś 5 cm od górnej grzałki i dobrze go nagrzej. Ja piekę w jakimś gównopiekarniku gazowym, który w ogóle nie ma grzania od góry :D
@jkbck nom nie nadaje się ale na innych programach grzałka w ogóle nie jest czerwona więc pizza piecze się długo i jest sucha. Szamot ustawiony 4 cm nad grzałka. Pod szamotem blacha do góry nogami i kratka, rozgrzewalem go 40min. Spód pizzy dobrze wypieczony, niestety góra słabo bez tego programu :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ataxia: No nie brakuje mocy, tylko w ogóle nie ma grzania :D To piekarnik takiego typu, że trzeba palnik na dole odpalić i tyle :D Jak chcesz "dopiec" górę bez wymiany piekarnika, to weź pędzelek i posmaruj brzegi oliwą.