Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki co polecacie kupić, Omsi 2, Bus Simulator 18 czy może BeamNG.drive Gram ciągle w ETS2 i ATS i lubię sobie pojeździć, wiem że BeamNG to nie symulator ale też zbiera dobre recenzje i jest w przedziale cenowym ok dla mnie. Inaczej brałbym Forza Horizon 4 ale chcę coś do 100 zł.
#gry
  • 10
@kelso123: W samym Beamng poza jazdą jest niewiele do zrobienia, ale zawsze możesz ściągać scenariusze i mapy robione przez ludzi bezpośrednio z wbudowanego repo. Jest opcja włączenia ruchu ulicznego.
W Beamng jest to fajne że symulowana jest cała masa podzespołów samochodu, nie tylko pod względem uszkodzeń podczas wypadków czy #!$%@? po bezdrożach autami które się do tego nie nadają ale też temperatury różnych elementów silnika, można przegrzać hamulce czy sprzęgło a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kelso123: Też gram w ETS2 i ATS. Kupiłem OMSI ale jak gra się rozkraczyła po wejściu w ustawienia to dałem sobie spokój i nawet nie chciałem doświadczać innych bugów. Bus Simulator 18 też nie jest jakoś najgorszy. Da się pograć choć parę elementów mnie denerwuje. W BeamNG najbardziej lubię rock crawling. I przez te lubiane klimaty zawładną mną teraz Snowrunner. Czasowo to chyba jedynie z factorio tak popłynąłem xD Kupiłem z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kelso123: To jest bardzo fajny symulator. Podobała mi się jazda autobusem. Ale zamiast łatać tą grę to wypuszczają nowe DLC. Jest jeszcze nadzieja w the bus. Grałem wczoraj w betę ATS 1.41 Wprowadzają multiplayer. Można jeździć w konwoju. Całkiem spoko.
@wyngoshelektryczny testowałem też tą betę ats ale narazie wolę jeździć na truckersmp. Ja jeżdżę bez mikrofonu a na czacie truckersmp można pisać podczas jazdy w na multi scs tylko mikrofon. Plus nie jestem fanem scs ai.
@wyngoshelektryczny chociaż oczywiście cieszę się że scs robi ten multiplayer bo zawsze coś nowego i więcej możliwości. Jak będą mody mapowe to będzie fajnie. Po prostu nie wiem czy to będzie akurat dla mnie ale fajnie że robią
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kelso123: No fajnie. Prawdę mówiąc to mało gram na multi. Z znajomymi nie pogram bo nikt nie gra a tak czasem wbiłem na serwer w the hunter. W truckersmp nie grałem. Zresztą tam chyba trzeba zejść z wersją gry. W ETS to już możliwości z mapami się kurczą. Może wprowadzą jakieś nowe funkcjonalności. Mogli by dać solówki i rozbudować ekonomię. W ATS to jeszcze mapowo mają co robić. W multi grają
@wyngoshelektryczny tylko ta opcją szybkich odpowiedzi się nie nadaje na nic. Gra się zawsze aktualizuje do najnowszej więc truckersmp teraz powinien każdemu działać. Powiem tak że z mapami mimo wszystko mają dużo roboty, w ats oczywiście więcej i myślę że nie doczekam się czasów bym mógł jeździć po wszystkich stanach ale w ETS teraz wyszła Iberia i robią Rosję ale tą europejską cześć, Moskwa i okolice a jeszcze Ukraina i Białoruś których
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kelso123: Właśnie tak myślałem pod kątem modów że już jest spore pokrycie i raczej nie będą robić tego co już jest w modach. W ATS to jeszcze upłynie trochę czasu aż będą całe stany. Choć na chwilę obecną to nie ma tragedii. Jest gdzie pojeździć.