Wpis z mikrobloga

Nigdy nie oglądałem hejt parków Stanowskiego, ale ten z Mentzenem obejrzałem bo było o nim głośno na wypoku.... i wiecie co?

1. Stanowski pokazał, że jest bystrym gościem (momentami nawet błyskotliwym) i do tego dobrze przygotowanym.
2. Mentzen za to udowodnił, że jest dobrym przeciwnikiem dla gimbusów, bo naprzeciwko ogarniętego dziennikarza plącze się dzieciak przy tablicy.

Ale wiecie co jest wyjątkowo słabe?
To, że Stanowski porównuje program z Mentzenem do tego z Kapelą.
Może rzeczywiście widzowie się tego domagali – nie wiem – ale stawianie ich obydwu naprzeciw siebie i twierdzenie, że jeden to jest przedstawiciel prawicy, a drugi lewicy, to jakieś nieporozumienie.

Kapela jest niszowym pisarzem, który chyba nadużywa (nie wiadomo czego) i znany jest z tego, że wykopowe prawaki od czasu do czasu pokazują go jako przykład lewicowego wykolejenia.

Mentzen jest wiceprezesem partii, która dostała się do sejmu. Znanym z tego, że na temat, każdego swojego poglądu i wypowiedzi potrafi powiedzieć jedno zdawkowe zdanie i zmienić temat, ale de facto stoi na czele polskiej prawicy... porównajcie więc go z kimś podobnym – Czarzastym, Zandbergiem czy Gdulą...

#bekazprawakow #kanalsportowy #neuropa #polityka
FlasH - Nigdy nie oglądałem hejt parków Stanowskiego, ale ten z Mentzenem obejrzałem ...

źródło: comment_1622210440D5qr74Evmd7o9ADblPCjM8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@juras1073: tak również nie słyszałem nigdy. Po prostu żyjecie w jakiejś bańce w której każdy pasjonuję się polityką i wojna lewo prawo i zna każdego naczelnego guru każdej ze stron. Nie czytam lewicowej ani prawicowej publicystyki bo mam uczulenie na fanatyzm więc daruj sobie te teksty o kolegach lewicowcach. I faktycznie walnąłem gafę z tym posłem jednak to świadczy tylko o tym że Mentzen przez zwykłych ludzi jest kojarzony jako
  • Odpowiedz
Jasiu, chodź do tablicy bo musisz się wytłumaczyć z tego co Małgosia napisała na klasówce

Przecież ten Jasiu w zasadzie udawał, że nie zna Małgosi

@FlasH: Może puść sobie jeszcze raz ten wywiad bo powielasz głupoty, albo po prostu nie rozumiesz jak sławek tłumaczył 5 razy, że "piątka mentzena" to był tylko wymysł jak zwrócić na siebie uwagę.


@LittleBi: Jak zwrócić uwagę? Chyba raczej jak przyciągnąć troglodytów, którzy
  • Odpowiedz
@dudurudu: no to jak Szanowny kolega nie czyta publicystyki, nie interesuje się polityką to polecam nie zabierać zdanie o znaczeniu pewnych person w Polskiej polityce. Albo najpierw zapytać kogoś kto się zna, bo wypowiadać sie na temat lewicy, nie odwiedzając nigdy kluczowej dla tego środowiska forum medialnego jakim jest krytyka polityczna jest ignoranctwem. Jako osoba która sie trochę interesuję, mogę Ci powiedzieć że Sierakowski to jest ojciec polskiej lewicy, i
  • Odpowiedz
Przecież ten Jasiu w zasadzie udawał, że nie zna Małgosi


@FlasH: A nawet jeśli jasiu zna małgosię....czy to oznacza, że odpowiada za jej zachowanie?

Pytam poważnie bo mam koleżanki w pracy i boję się, że wsadzą mnie do pierdla jak któraś z nich kogoś np
  • Odpowiedz
Pytam poważnie bo mam koleżanki w pracy i boję się, że wsadzą mnie do pierdla jak któraś z nich kogoś np okradnie.


@LittleBi: Skoro wiesz o tym, że okrada, to rzeczywiście warto się martwić. Jeżeli jesteś wiceprezesem firmy, która zajmuje się okradaniem to szczególnie...

@FlasH: Jedynym troglodytą jest ktoś kto uważa, że kampania wyborcza nie służy zdobyciu rozgłosu tylko
  • Odpowiedz
Skoro wiesz o tym, że okrada, to rzeczywiście warto się martwić. Jeżeli jesteś wiceprezesem firmy, która zajmuje się okradaniem to szczególnie...


@FlasH: Nie wiem. I nic to nie zmienia czy jestem wiceprezesem firmy, teściem czy matką - NIE JESTEM TĄ OSOBĄ

ale dziwnym trafem ciężko trafić na jakieś jego poważniejsze wywody na temat polskiej
  • Odpowiedz
@FlasH: Nie wiem. I nic to nie zmienia czy jestem wiceprezesem firmy, teściem czy matką - NIE JESTEM TĄ OSOBĄ


@LittleBi: jesteś wiceprezesem firmy, która zajmuje się okradaniem... jaka jest twoja odpowiedzialność w tej sytuacji?

@FlasH: Jeśli ktoś nie potrafi szukać, albo nie
  • Odpowiedz
Wiceprezesem może być słup

@LittleBi: chcesz powiedzieć, że Mentzen jest marionetką Korwina?

Co produkują, albo jakie świadczą usługi.

@LittleBi: produkują kłamstwa i nienawiść. Dobrze byłoby się z
  • Odpowiedz
chcesz powiedzieć, że Mentzen jest marionetką Korwina?


@FlasH: Czy ty nadal nie odróżniasz PRZEDSIĘBIORSTWA od PARTII POLITYCZNEJ?

Tępa dzido, hodowla bydła powoduje emisję metanu w wyniku fermentacji gnojówki, a nie dlatego, że krowy
  • Odpowiedz
mała rada - nie dyskutuj o rolnictwie z byłym pracownikiem ODRu bo przepadniesz jak lewak w społeczeństwie


@LittleBi: jak myślisz tępa sztuko, dlaczego w gnojowicy nie ma metanu?

BO SIĘ q--a ULATNIA...
Poczytaj o fermentacji metanowej gnojowicy
  • Odpowiedz