Wpis z mikrobloga

Nigdy nie oglądałem hejt parków Stanowskiego, ale ten z Mentzenem obejrzałem bo było o nim głośno na wypoku.... i wiecie co?

1. Stanowski pokazał, że jest bystrym gościem (momentami nawet błyskotliwym) i do tego dobrze przygotowanym.
2. Mentzen za to udowodnił, że jest dobrym przeciwnikiem dla gimbusów, bo naprzeciwko ogarniętego dziennikarza plącze się dzieciak przy tablicy.

Ale wiecie co jest wyjątkowo słabe?
To, że Stanowski porównuje program z Mentzenem do tego z Kapelą.
Może rzeczywiście widzowie się tego domagali – nie wiem – ale stawianie ich obydwu naprzeciw siebie i twierdzenie, że jeden to jest przedstawiciel prawicy, a drugi lewicy, to jakieś nieporozumienie.

Kapela jest niszowym pisarzem, który chyba nadużywa (nie wiadomo czego) i znany jest z tego, że wykopowe prawaki od czasu do czasu pokazują go jako przykład lewicowego wykolejenia.

Mentzen jest wiceprezesem partii, która dostała się do sejmu. Znanym z tego, że na temat, każdego swojego poglądu i wypowiedzi potrafi powiedzieć jedno zdawkowe zdanie i zmienić temat, ale de facto stoi na czele polskiej prawicy... porównajcie więc go z kimś podobnym – Czarzastym, Zandbergiem czy Gdulą...

#bekazprawakow #kanalsportowy #neuropa #polityka
FlasH - Nigdy nie oglądałem hejt parków Stanowskiego, ale ten z Mentzenem obejrzałem ...

źródło: comment_1622210440D5qr74Evmd7o9ADblPCjM8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@FlasH: to było oczywiste że prawicowcy będą stawiać znak równości między nimi a prawda taka że ten jaś to ktoś kalibru randoma z twittera.
  • Odpowiedz
@FlasH: dokładnie, Kapela to taki lewicowy KelThuz - nie istnieje w polityce, co najwyżej w internecie coś podziała. Na wykopie podjarka, jakby to Zandberg z Biedroniem się na tę stówkę rzucili.
  • Odpowiedz
@FlasH: niszowy pisarz xD Jaś to były redaktor naczelny Krytyki Politycznej czyli intelektualnego zapelcza Lewicy typu Razem, czasami wręcz tacy publicyści mają większy wpływ na kształtowanie idei, lepiej reprezentują środowisko bo nie muszą trzymać się linii partii, dlatego jest taki problem z JKM bo gość łączył działalność publicysty i polityka, a jak się chce być ciekawym publicystą to nie można być politykiem. Robienie z Jasia noname jest żenujące, bo tak jak
  • Odpowiedz
@juras1073: powiedz czemu wy zawsze kłamiecie gdy brakuje argumentów ? Wiesz ile osób z prawej strony barykady zacznie powtarzać te brednie bez weryfikacji? Ale domyślam się że taki jest twój cel.
  • Odpowiedz
@FlasH: Całą akcję z Kapelą spolaryzowały wykopowe konserwy. Stano od pewnego czasu najeżdża na podatek od smartfonów. Z tego powodu zaprosił Kapelę - gówno-poetę broniącego tego podatku, który gdzieś przy okazji wypisuje lewicowe bajki.

Stano miał dobre chęci, ale nawet wykolejeńcy w telefonach nawiązywali do Mentzena jakby nowy hejtpark z Kapelą był jakąś wojną z lewicą xD
  • Odpowiedz
Z resztą sławek sam o tym powiedział na koniec - zapraszają ekonomistę, a pytania tylko o pedałów i religię.


@LittleBi: hehehe... niemożliwe wiceprezes musi się tłumaczyć z poglądów prezentowanych przez swoją partię. Nieprawdopodobne.... szczególnie, że na spotkaniach z wyborcami mówił, że trzeba szczuć na gejów i Żydów.

W dodatku sam stwierdził, że jest cynikiem... a ludzie oglądając go przekonali się, że do tego jest hipokrytą.
  • Odpowiedz
@dudurudu: rzeczywiście wydawało mi się że był, ale chyba coś mi się pomyliło, nie zmienia to faktu że obok galupującego majora jest najbardziej poczytnym felietonistą, zawsze jego felietony są w topce najbardziej klikanych, często czytam dla beki krype i kiedy bym tam nie wszedł to wśrod felietonistów Jaś przoduje. Natomiast obecnie jest redaktorem prowadzącym wydawnictwa, zaprzeczanie że to nikt nie znaczący jest śmiesznę. Bo na lewicy to ktoś porównywalny z Warzechą,
juras1073 - @dudurudu: rzeczywiście wydawało mi się że był, ale chyba coś mi się pomy...

źródło: comment_1622232031RJOM1iT9y8fRbmH5WMKjul.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Obawiam się, że za dużo wymagasz od wyborców Konfederacji.


@retap: Dokładnie. Wyborcy Konfederacji, tak jak każdej innej partii to jednolita, jednomyślna grupa o idealnie takich samych poglądach, zachowaniach i wyborach życiowych. Nic lepszego nie można się spodziewać po żadnym z nich.
  • Odpowiedz
@dudurudu: nie wiem czy warto się chwalić ignorancją, Mentzen nie jest posłem i nigdy nie był, a Jaś Kapela jest w "przestrzeni politycznej" znacznie dłużej niż Mentzen i napewno był bardziej popularny, przeciętny Polak prędzej słyszał o Jasiu Kapeli który obok Sierakowskiego był twarzą skrajnej lewiy przez lata niż o jakimś Mentzenie. Powiem Ci więcej z 6-7 lat temu wśród skrajnej Lewicy nikt nie słyszał o Zandbergu a o Jasia gwarantuje
  • Odpowiedz
hehehe... niemożliwe wiceprezes musi się tłumaczyć z poglądów prezentowanych przez swoją partię.


@FlasH: Lewaki mają jakiegoś gwoździa w mózgu czy jak?

Jasiu, chodź do tablicy bo musisz się wytłumaczyć z tego co Małgosia napisała na klasówce


Chcieliście wiedzieć co powiedział korwin to pytajcie korwina, a nie wszystkich jego znajomych

mówił, że trzeba szczuć na gejów i Żydów.


@FlasH: Może puść sobie jeszcze raz ten wywiad bo powielasz głupoty, albo po
  • Odpowiedz
to jak wypieracie się teraz Kapeli, to jest coś jakby kuce mówiły "Michalkiewicz, Ziemkiewicz pierwsze słyszę? kim oni są? gdyby nie wykop to bym ich nie znał? w jaki niby sposób oni reprezentują prawice, reprezentantem prawicy to jest poseł Krzystof Tuduj a nie jacyś nieznani nikomu publicyści xD"
  • Odpowiedz