Wpis z mikrobloga

@pojaszek: Takiego jaki Ci się podoba, nie patrz co pomyślą inni. Z reguły im ciemniejszy tym droższy granit. Osobiście nie lubie czarnych materiałów (Szwed, Nero Profondo, Premium Black itd) materiał kosztuje 950-2000zł za metr, a widać na tym każdy pyłek i zaciek, no i te materiały potrafią z dupy powodu pęknąć. Dlatego często namawiam klientów żeby płyta nakrywowa była dzielona, a nie cała, albo łączę jasny granit np Wicount White z
@Krole: ja ostatnio stoliki kawowe zrobilem z black forest. Dobre to tak samo jak star galaxy? Ile by kosztowalo zrobić 10 blatow pod stolik 60x60 tak realnie kamieniarza?
@pojaszek: Nie wiem bo nic tego nie robiłem, trafiałem na ten granit w hurtowniach i na cmentarzach, mnie osobiście się podoba, taki odwrócony Wiscout White. Z czym na jakimś pomniku widać było wyraźną zmianę białych przetarć bardziej w żółto-rdzawe. Czy płyta od nowości taka była, czy przez rozkład biotytów kij wie, ale w domu nic nie powinno się z nim dziać. Star Galaxy jest ok, równa powierzchnia poleru bez ubytków i