Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim chodzi o to, żeby inni (w tym młodsze pokolenie) nie uczyli się pisać byle jak


@StaryWedrowiec: Przestań się ośmieszać, walisz byka interpunkcyjnego za bykiem, a do innych się przywalasz. Nie napisałeś póki co ani jednej wypowiedzi bez błędu, a odnosisz się protekcjonalnie do innych i udajesz, że dbasz o jakieś standardy językowe, kiedy sam nie potrafisz zdania bez błędu sklecić.
  • Odpowiedz
Spoko, w takim razie wskaż mi moje błędy i wytłumacz, dlaczego są błędami.

Z góry dziekuję.

A póki co goń się, bo samo twierdzenie, że popełniam błędy, nie wnosi nic do tematu niechlujstwa językowego , w tym niestosowania przecinków, bo "szkoda czasu".
  • Odpowiedz
Nie napisałeś póki co ani jednej wypowiedzi bez błędu...


Nie napisałeś, póki co, ani jednej wypowiedzi bez błędu...

@pianinka: Nie chcesz, to może ja spróbuję. To jak jest z tymi przecinkami? Wydaje mi się, że sama nie do końca je ogarniasz.

  • Odpowiedz
@smutny_login przestań robić fikołki i zacznij być sobą. Nie masz zadatków na łapanie panienek na jedną noc, a jak w końcu coś ma się trafić na dłużej to fikołkami tego nie ogarniesz. Gadaj jak z kumplem, bo przyszła partnerka będzie też Twoim najbliższym 'kumplem'.
  • Odpowiedz
Ale s---------y siedzą na tym portalu. Normalna rozmowa 2 osób, a ci piszą, że nudna, albo mało angażująca. A o czym wy rozmawiacie z nowo poznaną osoba? O chemii jądrowej?
  • Odpowiedz