Wpis z mikrobloga

#praca #szukampracy #budownictwo #projektowanie

Jak ktoś szuka pracy to biuro w którym pracuje szuka pracownika. Małe biuro, jest nas aktualnie w biurze 2 osoby.

Biuro projektowe - branża mostowa, rysowanie, liczenie, statyki itp.
Lokalizacja - południe Krakowa

Wymagania - skończone studia budo lub pokrewne, przydałaby się jako taka znajomość niemieckiego.
Widełki 2,5k - 7k zł netto w zależności od doświadczenia.
  • 14
Średnia krajowa dla kogoś z niewielkim doświadczeniem to źle?


@krdk: mieszkanie w centrum, samochód, wakacje, jedzenie w knajpach to wszystko kosztuje, a co to ma znaczyć, że kogoś zaraz po studiach na to wszystko nie stać.
@krdk: napisałeś 2.5k do 7k zł w zaleznosci od doswiadczenia,czyli jak jestes doswiadczony i pewnie znasz dobrze niemiecki to znaczy,że dostaniesz 7k i to pewnie z 10 lat doswiadczenia,czy to was satysfakcjonuje po tylu latach na studiach mieszkając w Krakowie?
@cotusiewpisuje: Mnie po 3,5 roku studiów na kierunku innym niż budo, niemiecki komunikatywny, w biurze niecałe 2 lata tak że 4k zł netto nawet mnie satysfakcjonuje mieszkając w Krakowie.

Nie każda branża ma stawki jak IT xd
@krdk:
"Nie każda branża ma stawki jak IT xd"
nie powtarzaj głupio za wykopkami,zarabiasz tyle ile jest warta Twoja praca,chyba,że szef Cię nie szanuje.
Z komunikatywnym niemieckim w tej branży się marnujesz za takie pieniądze.
@krdk: To prawda, akurat praca w biurze projektowym z zakresu budownictwa nie wykazuje mocno wysokich stawek na początek. Sam mam minimalną i reszta pod stołem, średnio wychodzi 3k na rękę po roku od skończenia studiów. Lepszych ofert w moim regionie brak.
nie powtarzaj głupio za wykopkami,zarabiasz tyle ile jest warta Twoja praca,


@cotusiewpisuje: Za tyle ludzie pracują, więc tyle wydaje się być warta taka praca w tej branży.

Z ciekawości, w jakiej branży pracujesz?
@cotusiewpisuje: Ja za granicą w DE w budowlance zarabiałem prawie 10k i co tydzień byłem w domu.

Co branża to inne płace. W biurach projektowych budownictwa nie są one super wysokie.